SON DAKİKA

Kahveci çok sert : Türk düşmanlığı yapılıyor .

Bu haber 06 Şubat 2018 - 21:05 'de eklendi. 1.460

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamada bazı meslek örgütlerinin başında yer alan ” Türk ve Türkiye” ibarelerinin Bakanlar kurulu kararıyla kaldırlacağı açıklamasına  Startejist Kahveci sert bir yazılı açıklamayla cevap verdi .

 

Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Kamuoyu dikkatine !

Açıklamasında Kahveci ” Bir meslek örgütü başında Türk ibaresi var diye yöneticileri adına terörist faaliyetle suçlanıyorsa TÜRK isminin hedef alınmasını birisi açıklasın ” dedi.

Kahveci yazılı açıklamasına şöyle devam etti. ” Sayın Cumhurbaşkanı Havuç-Sopa siyaseti ile bize tavşana bak masalı anlatıyor. Sayın Cumhurbaşkanı tarafından emirle bizzat kamu kurum ve kuruluşlarından TC ibarelerinin kaldırılmaya çalışıldığına Başbakanlığı döneminde tanık olduk.

Sayın Cumhurbaşkanı ve Mhp lideri Bahçeli ile yaptığı ittifakla her gün Türkiye aleyhine işleyen süreçler yaşanıyor . Bir meslek örgütünü suçlarken , örgütü TÜRK VE TÜRKİYELİ ismi üzerinden terörist ilan etmenin mantığı nedir ? Kişiler terör faaliyeti içindeyse hukuk çerçevesinde ceazlandırılır.

Sayın Cumhurbaşkanı TÜRK  milletine ve milliyetine karşı on beş yıldır hasmane tutum takınıyor .Unuttuğu bir şey var . Türk yoksa , Türkiye yoksa bugün koltuklarda oturanlar yok hükmünde.

Sayın Cumhurbaşkanı ivedilikle Türk ırkını  ve Türk milletini üzen bu kararını tekrar gözden geçirmelidir.

Aksi durumda , savaş arefesinde olan ülkemizde bölünme ve ayrışma körüklenir .

Mehdilik hikayeleri içerisinde Vatikan seyehati sonrası bu açıklamanın yapılması manidar olup Türk milleti buna ne kadar tahammül eder bilemeyiz .

Henüz Afrin operasyınu devam ederken , cephede görev yapan askerlerimizin TÜRK ORDUSU VE TÜRK MİLLETİ adına yeminlerini ekranda izledik . Bu kararlar veya açıklamalar yapılırken daha dikkat edilmeli .Beş bin yıllık dünya üzerinde hakimiyet kurmuş bir milletin onuruyla oynayacak davranışlardan yetkili veya yetkisiz tüm makamlarda bulunanlar daha dikkatli olmalıdır” dedi.

Hüseyin Hakkı Kahveci ( Stratejist)

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın