SON DAKİKA

Kağıthane’de Seyyar Satıcıya Yumruk Atan Zabıta Memuru Açığa Alındı

Kağıthane’de, zabıta, kendisine tekme atan seyyar satıcıyı yumruklayan zabıta memuru inceleme ve soruşturma için açığa alındı.

Bu haber 08 Ekim 2021 - 3:03 'de eklendi.
Abone ol

Nurtepe’de dün kurulan semt pazarında denetim yapmaya giden Kağıthane Belediyesi Zabıta Ekipleri, sokak başında meyve satan seyyar satıcıları görerek müdahale etmek istedi.

Zabıta, kendisine tekme atan seyyar satıcıyı yumrukladı.

Zabıta, kendisine tekme atan seyyar satıcıyı yumrukladı.

Meyve kasalarına el koymaya çalışan zabıta ile seyyar satıcılar arasında itişme yaşandı. Bu sırada, seyyar satıcılardan biri meyve kasalarını alarak kaçarken, kimliği henüz öğrenilemeyen bir başka seyyar satıcı ise zabıta memurlarından birine tekme atarak kaçmaya çalıştı.

SEYYAR SATICIYA YUMRUK ATTI

Zabıta, kendisine tekme atan seyyar satıcıya yumruk attı.

Zabıta, kendisine tekme atan seyyar satıcıya yumruk attı.

Bunun üzerine zabıta memuru seyyar satıcının arkasından koşarak ensesine yumruk attı. Zabıta ile seyyar satıcılar arasında yaşanan itişme ve karşılıklı saldırı, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

KASAYI KUCAKLAYARAK KAÇTI

Zabıta ile seyyar satıcılar arasında yaşanan itişme.

Zabıta ile seyyar satıcılar arasında yaşanan itişme.

Görüntülerde, zabıta memurları ile seyyar satıcılar arasında yaşanan itişme görülüyor. İtişme sırasında, seyyar satıcılardan biri içi meyve dolu birkaç kasayı kucaklayarak kaçıyor.

Bu sırada, diğer seyyar satıcı bir zabıta memuruna tekme atarak koşmaya başlıyor. Arkasından kovalamaya başlayan zabıta memuru, yakaladığı seyyar satıcının ensesine yumruk atıyor. Seyyar satıcı yere düştüğü sırada, sivil giyimli bir başka kişi de yanına gelerek yumrukluyor.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!