SON DAKİKA

İYİ Partili Muhammet Mısırlıoğlu’ndan AKP Teşkilatı Hakkında Çarpıcı İddia

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, AKP Afyonkarahisar İl Teşkilatı hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. Mısırlıoğlu, “AKP Teşkilatı çaycısına kadar aşı yaptırdı” dedi.

Bu haber 01 Nisan 2021 - 0:16 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, şehirde AKP teşkilatının çaycısına varıncaya kadar koronavirüs aşısı yaptırdığını ifade ederek, “AKP Afyonkarahisar il teşkilatı, aşının ilk geldiği zamanlarda çaycılarına kadar aşı yaptırdılar. Ben bunu ismini vermek istemeyen üst düzey bir sağlık çalışanından duydum” dedi.

Sözcü’den Müslüm Evci’nin haberine göre; AKP’nin koronavirüse rağmen gerçekleştirilen lebalep 7’inci Olağan Büyük Kongresi’ni eleştiren Mısırlıoğlu, ”Kongre koranavirüs salgınına davet çıkaran bir kongre oldu.

Yasaklarla kapatılan işyerleri varken, Türkiye’nin her yerinden getirilen vatandaşlar ülkemizi kırmızıya boyadı. Sadece bir kibir için o kadar vatandaşı bir araya toplamak tek adam rejimine hiç yakışmadı. Başkalarına yasak bize serbest düşüncesiyle yapılan bu tür etkinlikler sonucu hastalanan vatandaşlarımızın vebali bu yönetimindir” dedi.

“ÜST DÜZEY SAĞLIK ÇALIŞANINDAN DUYDUM”

Mısırlıoğlu şunları söyledi:

“İlimizin turuncu olması bizi rehavete uğratmasın. Bakın bu hastalığın şakası yok. Bakmayın iktidardakilerin insanımızı hovardaca harcadığına. AK Parti Afyonkarahisar il teşkilatı aşının ilk geldiği zamanlarda çaycılarına kadar aşı yaptırdılar. Ben bunu ismini vermek istemeyen üst düzey bir sağlık çalışanından duydum.

Atatürk'ün Katilleri

Birer birer gittiklerini, bundan bir buçuk ay önce aşı olduklarını öğrendim. ‘Sizde aşınızı yaptırın. Partilere öncelik var’ dedi. AK Partililer çaycısına kadar aşı yapıldığını söyledi. Siyasilerin bir önceliği yok. Her zaman milletin içinde diyorlar. Olabilir. Ama öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz daha önemli. Bunların aşıları geciktirmeden yapılmalı. Biz İYİ Partililer millet olmadan devlet olmayacağını biliyoruz. Devlet olması için sağlıklı bireyler gerekiyor.”

KAYNAK:SÖZCÜ

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!