SON DAKİKA

İYİ PARTİ’DEN HAYATA SAYGI

Bu haber 29 Ocak 2018 - 17:40 'de eklendi. 235

”HAYATA SAYGI”

“Türkiye İyi Olacak” diye çıktık yola. Ülkemizin yönetimine talibiz. Hayatı daha iyi yapmak, hedefimiz. Bizim için hayat; doğamız, kültürel – tarihi mirasımız, değerlerimiz ve canlıya duyduğumuz saygının toplamıdır.

“Bu vatanı korumak ve hak ettiği noktaya çıkarmak boynumuzun borcudur” diyoruz. Vatanını sevmek; toprağını, suyunu, havasını, içinde yaşayanları, gönlünün en güzel yerine koymaktır. Her karışı ecdadımızın kanıyla kazanılan bu toprakların çoraklaşmasına, sularının kurumasına engel olmaktır.

Sokakta hayvanlar kavurucu sıcaklarda susuz, kara kışta barınaksız kaldığında İYİ bir hayat yaşayabilir miyiz? Yaradanımızın bize bahşettiği yağmurdan sonraki toprak kokusunun, bahardaki kuş seslerinin, denizin altındaki balıkların güzelliğine tanık olmadıktan sonra, sokakta tebessüm yerine öfke, tevazu yerine böbürlenme baskın geldiğinde, hayatımız ne kadar İYİ olabilir ki?

‘’EN BÜYÜK SORUMLULUĞUMUZ’’

Bizi diğer toplumların önüne taşıyan değerlerimiz, ananelerimiz, en büyük zenginliğimiz olan kültürel ve tarihi mirasımız, maalesef maddiyat temelli yoz değerlerle yer değişiyor, yok ediliyor. Türkiye’de yaşayan insanı, hayvanı, bitkiyi ve onu besleyen toprağı, havayı, suyu ve tüm bunları bir arada tutan değerlerimizi korumak, en büyük sorumluluğumuzdur.

Bu yüzden internet sitemizde ‘Hayata Saygı’ bölümünü açtık; hayata ve vatanımıza sahip çıkalım diye.

İYİ bir hayat için, ‘Hayata Saygı’ diyoruz.

Parlamentohaber/Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın