SON DAKİKA

İSYANINI KAPISINA ASAN DOKTOR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde bulunan Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde bir doktor muayenehanesinin kapısına ‘malzeme eksikliği, personel yetersizliği, bozuk olan cerrahi aletlerden dolayı bütün ameliyatlarım iptal olmuştur’ yazan doktor hakkında da idari soruşturma başlatıldı.

Bu haber 25 Aralık 2019 - 16:34 'de eklendi.

Muayene kuyrukları, doktor ve personel yetersizliği gibi konularla sık sık gündeme gelen ve son olarak da rüşvet ve yolsuzluk operasyonu düzenlenen Çerkezköy Devlet Hastanesinde, bir doktorun muayenehane kapısına yazdığı yazı görenlere ‘Çerkezköy Devlet Hastanesi sizlere ömür’ dedirtti.

Gazete Havadis- Çerkezköy Devlet Hastanesinde görevli olan bir doktorun muayenehane kapısına astığı yazı, Türkiye’de sağlık sisteminin geldiği son noktayı gözler önüne serdi.

‘AMELİYATLARIM İPTAL OLMUŞTUR’

Çerkezköy Devlet Hastanesinde görevli olan bir doktor, muayenehanesinin kapısına öyle bir yazı astı ki yazıyı görenlere ‘Çerkezköy Devlet Hastanesi sizlere ömür’ dedirtti. Doktor kapıya astığı yazıda şu ifadeleri kullandı; ‘Malzeme eksikliği, personel yetersizliği, bozuk olan cerrahi aletlerden dolayı bütün ameliyatlarım iptal olmuştur.’

DOKTOR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öte yandan doktorun haklı isyanına kızan Çerkezköy Devlet Hastanesi yönetimi bahse konu yazıyı kapıdan söktürürken, doktor hakkında da idari soruşturma başlattı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!