SON DAKİKA

İstanbul Taksim’de Travestiler Sokağından Şok Görüntüler!

Görüntüler İstanbul Taksim’den… “Travestiler sokağı” olarak da bilinen bölgede toplanan yüzlerce yabancı uyruklu şahıs, travestilerin cama çıkması ve kendilerini içeri alması için böyle tezahürat yaptı.

Bu haber 03 Mayıs 2022 - 3:47 'de eklendi.
Abone ol

Aykırı’dan Berat Temiz’in haberine göre; İstanbul’da Ramazan bayramının birinci gününde çekilen görüntüler sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girerken yeni görüntüler ortaya çıktı.

Beyoğlu Taksim’deki Demirören AVM’nin arka sokaklarındaki “Travestiler sokağı” olarak bilinen bölgede görüntüler dikkat çekti.

Bayram dolayısıyla çalıştıkları yerlerin tatile girmesinden faydalanan yabancı uyruklu yüzlerce kişi, Küçük Bayram sokağında, travestilerin cama çıkması ve kendilerini eve alması için tezahüratlar yaptı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Kalabalığın büyük çoğunluğunu, Afganistan ve Pakistan’dan yurda kaçak olarak giren kişilerin oluşturduğu görüldü. 

Bina önünde toplanan yüzlerce yabancı uyruklu şahsın tezahüratları ve alkışları, bir Türk vatandaşı tarafından saniye saniye böyle kaydedildi:

“DÜKKANIMI AÇMAYA KORKUYORUM”

Aykırı’ya konuşan bölgedeki esnaflar yaşananlara tepki gösterdi. Bayramla birlikte bölgeye çok sayıda yabancı uyruklu kişinin geldiğini belirten bir esnaf, “Burada adı konmamış bir işgali yaşıyoruz. Bu gördüğünüz manzara çok acınası bir tablodur. Burada böyle bir sokağın bulunması bile başlı başına bir konuyken, bu sokağın bu kadar ilgi görmesi, sıralar oluşması ve neredeyse yüzde 100’ünü yabancı uyrukluların oluşturması içimizi acıtıyor. Yetkililerden bir an önce bu sokağın temizlenmesini istiyoruz. Ne huzurumuz kaldı ne de iş yapabiliyoruz. Kimin gelip gittiği belli değil. İnanın dükkanımı açmaya korkuyorum” dedi.

Kaynak: Aykırı

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!