SON DAKİKA

İMAMOĞLU HABERİNİ YAPAN YUNAN GAZETESİNİN SAHİBİ İLE ÇAVUŞOĞLU’NUN FOTORAFLARI ÇIKTI

Gazeteci Murat Ağırel, “İstanbul’u yeniden fetheden Yunan” haberini yapan gazetenin sahibi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.  ‘İmamoğlu’na Yunan gazetesi tarafından yapılan kumpasın ayrıntılarını anlatma vakti geldi değil mi?’ dedi.

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 22:11 'de eklendi. 16.561

Yeniçağ Gazetesi’nden Murat Ağırel, Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmasının ardından ‘’İstanbul’u yeniden fetheden Yunan’’ başlığını atan Etnos gazetesinin sahibi ile ilgili ilginç bilgiler paylaştı. Yunan Etnos gazetesinin sahibi ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ‘samimi’ fotoğraflarını paylaşan Ağırel,  ‘İmamoğlu’na Yunan gazetesi tarafından yapılan kumpasın ayrıntılarını anlatma vakti geldi değil mi?’ diyerek açıklamalarda bulundu.

Ağırel, gazetenin ve Yunan takımı Paok’un da sahibi olan Rus kökenli iş insanı İvan Savvidis ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun fotoğraflarını yayınladı. “Tabii ki Mevlüt Çavuşoğlu bu manşette sorumlu tutulamaz. Ancak bu adam hangi sıfat ile Dışişleri Bakanımız ile görüşüyor?” diye soran Ağırel, şu bilgileri paylaştı:

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın