SON DAKİKA

İki Yalancı 4. yeni bölümde Serkan ve Duygu kaçırılıyor!

İki Yalancı 4. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Kanal D’nin yeni dizisi olan İki Yalancı 4. yeni bölümde Serkan ve Duygu kaçırılınca ortalık karışıyor. İki Yalancı 4. yeni bölümde kaçıranlar fidye isteyince maskeler düşecek mi merakla bekleniyor.

Bu haber 31 Temmuz 2017 - 20:10 'de eklendi.

İki Yalancı 4. yeni bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. İki Yalancı 4. yeni bölümde Serkan ve Duygu kaçırılıyor. Serkan ve Duygu’yu kaçıranlar, onların ailelerinden fidye istemeye kalkınca olanlar oluyor! 

İKİ YALANCI 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN 

Alp, Duygu’ya evlenme teklif etmeye karar vermiştir. Bunun için kardeşi Esra’dan çok özel bir yüzük tasarlamasını ister. Bunu öğrenen Serkan deliye döner ve hemen harekete geçer. Esra ile konuşacak ilişkisini bitirecek sonrasında Duygu’ya tüm gerçeği anlatacaktır. Fakat işler hiç de planladığı gibi gitmez ve kendisini yeni bir çıkmazın içinde bulur.

İKİ YALANCI 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

İKİ YALANCI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Serkan, Esra, Alp ve Duygu Ağva’ya Alp’lerin yazlığına gideceklerdir. Serkan, Duygu ile biraz baş başa kalmak istediği için Naci ve Cenk’i devreye sokup Alp’in Ağva’ya gelmesini engellemeye niyetlidir. Aynı zamanda Duygu da Burcu’dan yardım alarak Esra’yı diskalifiye etmeye çalışır. Planlarında kısmen başarılı olan Duygu ve Serkan için hesaplaşma vaktidir.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!