SON DAKİKA

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU’NA YANDAŞ MEDYA TUZAĞI

Sosyal medyaya yansıyan bir görüntüde çiftçi ile konuşan bir yerel gazeteci, demeç aldığı çiftçiye ‘Ekrem İmamoğlu limonları bizden değil, Tarsus’taki yandaş stokçulardan’ şeklinde sözler sarf ettirdiği görülüyor

Bu haber 25 Nisan 2020 - 3:50 'de eklendi. Son Güncelleme25 Nisan 2020 - 04:04

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Mersinli limon üreticilerinin kendisine ulaştığını ve limonlarının ellerinde kaldığını belirtmişti. İmamoğlu, Mersinli üreticileri mağdur etmemek adına 100 ton limon sipariş ettiklerini ve bu limonları İstanbul’daki ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak dağıtacaklarını duyurdu.

Sosyal medyada, Cumhuriyet gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Tuncay Mollaveisoğlu, limon konusu ile ilgili dikkat çeken bir video paylaştı. Söz konusu videoda, çiftçi ile konuşan kameramanın, demeç aldığı çiftçiye ‘Ekrem İmamoğlu limonları bizden değil, Tarsus’taki yandaş stokçulardan’ şeklinde sözler sarf ettirdiği görülüyor.

Video hakkında açıklamada bulunan Mollaveisoğlu, videonun kendisine sektör içinden geldiğini belirterek, “Sorularınıza yanıtlarım; sektörün içinde dönmeye başlayan bir paylaşım bu. Bana oradan geldi. Kanal hangisi bilmiyorum. Röportajın başı da var ama kestim mecburen. Ajans muhabiri sanırım. İBB araştırmalı” dedi.

   

 

 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!