SON DAKİKA

HÜSEYİN HAKKI KAHVECİ CANLI YAYIN KUŞAĞI SÜRPRİZLERİ EKİM’DE BAŞLIYOR!

Türkiye`de ve Dünya`da ilk YouTube televizyonu olan ATAM TV, yayın hayatına her Perşembe Saat 21:00 itibari ile Hüseyin Hakkı Kahveci’nin Canlı olarak hazırlayıp sunduğu Ufuk Ötesi tv programıyla devam ediyor. Kahveci, canlı yayın kuşağı hayatına iki farklı platform ekleyerek izleyicilerine sürpriz yapıyor.

Bu haber 23 Eylül 2018 - 20:57 'de eklendi. Son Güncelleme23 Eylül 2018 - 21:20
Abone ol

ATAM TV Yayın Hayatına Devam Ediyor

Hüseyin Hakkı Kahveci’nin Almanya Konferansları takvimi dolayısıyla yayın hayatına ara veren ATAM TV, yayın hayatında kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta Perşembe akşamları saat 21.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan canlı yayınlar ATAM TV – YouTube kanalı üzerinden mobil telefon, pc ve akıllı televizyonlar üzerinden (İnternet bağlantısı olan) rahatlıkla izlenebiliyor.

Hüseyin Hakkı Kahveci ile Ufuk Ötesi 27. Bölüm Canlı Yayını 27 Eylül Perşembe Saat 21:00'da ATAM TV'de

Hüseyin Hakkı Kahveci ile Ufuk Ötesi 27. Bölüm Canlı Yayını 27 Eylül Perşembe Saat 21:00 ATAM TV’de

ATAM TV imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmenliği Atabey H. Hakkı Kahveci tarafından yapılırken, Teknik Genel Yönetmen Burak Efe Ayvazlar yönetiminde gerçekleştiriliyor.

Kahveci Canlı Yayın Kuşağı Sürprizleri

Hüseyin Hakkı Kahveci, canlı yayın kuşağı hayatına iki farklı platform ekleyerek izleyicilerine sürpriz yapıyor. Twitter ve Facebook platformları üzerinden yapacağı canlı yayınlarla Ekim ayı itibari ile izleyicilerine haftada üç günlük Canlı Yayın Kuşağı izletecek.

Kahveci ile Twitter Canlı Yayın Kuşağı

Hüseyin Hakkı Kahveci, twitter canlı yayını 30 Eylül Pazar günü başlayacak. Her hafta Pazar saat 21:00 itibari ile izleyicilerine Türkiye ve Dünya gündeminde hiçbir yerde göremeyeceğiniz ve duyamayacağınız açıklamaları izleyicileri ile buluşturacak.

Canlı Yayın, Hüseyin Hakkı Kahveci’nin Twitter profilinden yayınlanacak.(www.twitter.com/hhakkikahveci)

Hüseyin Hakkı Kahveci Her Pazari Twitter Saat 21:00 Canlı Yayın

Kahveci ile Facebook Canlı Yayın Kuşağı

Hüseyin Hakkı Kahveci, ilk canlı yayınına 1 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Her hafta Pazartesi saat 21:00 itibari ile izleyicilerine Türkiye ve Dünya gündeminde hiçbir yerde göremeyeceğiniz ve duyamayacağınız açıklamaları izleyicileri ile buluşturacak. Canlı Yayın, Hüseyin Hakkı Kahveci’nin facebook sayfasından yayınlanacak.(www.facebook.com/hhakkikahveci)

Hüseyin Hakkı Kahveci Her Pazartesi Facebook Saat 21:00 Canlı Yayın

Hüseyin Hakkı Kahveci Sosyal Medya

Kişisel Web Sitesi

http://www.huseyinhakkikahveci.com

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!