SON DAKİKA

Hollywood'daki taciz skandalı büyüyor: Lena Headey'den taciz açıklaması

Game of Thrones dizisinde Cersei Lannister karakterini canlandıran oyuncu Lena Headey, Hollywood'daki taciz skandalına ilişkin açıklamada bulundu.Sputnik'in haberine göre, tacizci Harvey Weinstein'ın kendisine de 'cinsel hamlede' bulunduğunu açıklayan Headey, Weinstein'ın bir senaryo göstermek için kendisini odasına davet ettiğini söyledi.

Bu haber 19 Ekim 2017 - 11:28 'de eklendi.
Abone ol

Game of Thrones dizisinde Cersei Lannister karakterini canlandıran oyuncu Lena Headey, Hollywood’daki taciz skandalına ilişkin açıklamada bulundu.

Sputnik’in haberine göre, tacizci Harvey Weinstein’ın kendisine de ‘cinsel hamlede’ bulunduğunu açıklayan Headey, Weinstein’ın bir senaryo göstermek için kendisini odasına davet ettiğini söyledi.

“Asansör yukarı çıkıyordu ve ben Harvey’e, ‘İşten başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorum, lütfen başka bir sebep için oraya sizinle gireceğimi düşünmeyin, hiçbir şey olmayacak’ dedim. Ben konuştuktan sonra sessiz kaldı, çok sinirliydi. Beni asansöre geri götürürken kolumun arkasını çok sıkı bir şekilde tuttu” diyen Headey, o sırada kendisini ‘tamamen güçsüz’ hissettiğini dile getirdi.

​Ardından Weinstein’ın fısıldayarak bu olanlardan kimseye bahsetmemesini söylediğini belirten Headey, arabaya binip ağladığını anlattı.

 

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!