SON DAKİKA

HEPİMİZ YAPA YALNIZ ÖLECEĞİZ: TEKER TEKER EMEKLİLİK İSTİYORLAR

Türkiye’de korona virüs hasta sayısında artış devam ederken, sağlıkçıların fotoğrafları da sosyal medyada dolaşmaya devam ediyor. Son olarak sosyal medyada yayılan bir fotoğrafta, 3 sağlıkçının yorgun hali gözler önüne serildi.

Bu haber 15 Ağustos 2020 - 23:23 'de eklendi.

Korona virüs salgınında düşüş seyrine girilmesinin ardından başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada normalleşme adımları atılmaya başlamıştı.

Ancak çeşitli yasakların kaldırılması ile birlikte toplumun bazı çevrelerinde gerekli tedbirlerin alınmaması, hasta sayısında artışı da beraberinde getirdi.

Başta İspanya, Fransa ve Danimarka’da korona virüs yasakları yeniden gündeme geldi. Salgın boyunca en fazla yorulan meslek grubu olan sağlıkçılar da tedbirlere yeteri kadar uyulmamasına tepki gösteriyor. Sosyal medyadan bu tepkilerini dile getiren sağlıkçılar, yorulduklarını vurguluyor.

Yine sosyal medyada yayınlanan bir fotoğrafta, 3 sağlıkçının yorgun halleri gözlerden kaçmadı. Sağlıkçılar, korona virüs salgınının yeniden Mart ve Nisan aylarındaki duruma dönmesi durumunda, mücadele güçlerinin kalmadığını aktarıyor.

Öte yandan, salgın sürecinde büyük çaba gösteren sağlıkçıların emeklilik isteme, özel hastanelere geçiş ya da başka hastaneye geçiş gibi taleplerinde artış olduğu belirtildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!