SON DAKİKA

Havayolu şirketlerinden Külliye’ye giden muhtarlara özel indirim

Cumhuriyet’ten Sinan Tartanoğlu’nun haberine göre, 28 Ağustos 2014’te Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan, muhtarlar toplantısının ilkini 27 Ocak 2015 tarihinde düzenledi.

Bu haber 21 Aralık 2017 - 8:01 'de eklendi.

Cumhuriyet’ten Sinan Tartanoğlu’nun haberine göre, 28 Ağustos 2014’te Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan, muhtarlar toplantısının ilkini 27 Ocak 2015 tarihinde düzenledi. Erdoğan, o tarihten bu yana 42 kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde muhtarlarla bir araya geldi. Bugüne kadar ağırlanan muhtar sayısı 20.000’e yaklaştı.

Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürlüğü, Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü’ne yazı yazdı. Yazıda, Ankara’da Sayın Cumhurbaşkanı himayesinde gerçekleşen muhtarlar toplantısına katılım sağlayacak, Anadolu’nun çeşitli illerinden davetli muhtarlar için, Anadolu Jet seferlerinde yüzde 50 indirimli bilet talebi iletildi. 

Bunun üzerine THY, yüzde 50 bilet indirimi için planlamasını yaptı. THY’nin iç yazışmasında, “Talep doğrultusunda, valiliklere iletilen listede bulunan isimlere, yüzde 50 indirimli biletleme uygunluğu Ankara Satış Müdürlüğü’nce yurtiçi satış müdürlüklerine her ay 500 muhtar için indirimin tanımlanma yetkisi verilmesi…” ifadeleri kullanıldı. 

İndirimin Kasım 2017’den itibaren 2018 yılını da kapsayacak şekilde uygulanacağı belirtildi.

Öte yandan, muhtarlar toplantısı sonrası katılımcılara yemek verildiği, bu masrafların Cumhurbaşkanlığı’ndan ödendiği biliniyor.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!