SON DAKİKA

Haluk Levent’ten Orman Bakanı’na yanıt: Siz sözlerini yazın, ben bestesini yaparım

Haluk Levent, Twitter hesabından, Eroğlu’nun açıklamasına ilişkin yaptığı paylaşımda, “Siz sözlerini yazın ben bestesini yaparım Sayın Bakanım.

Bu haber 26 Ağustos 2017 - 20:39 'de eklendi.
Abone ol

Haluk Levent, Twitter hesabından, Eroğlu’nun açıklamasına ilişkin yaptığı paylaşımda, “Siz sözlerini yazın ben bestesini yaparım Sayın Bakanım. Siz yeter ki rantçılara izin vermeyin. Yeter ki bu yıl yanan yerlere fidan dikelim” ifadesini kullandı.

Siz sözlerini yazın ben bestesini yaparım sayın bakanım.
Siz yeter ki rantçılara izin vermeyin!
Yeter ki bu yıl yanan yerlere fidan dikelim! https://t.co/sOo6Y7Vv5I

— Haluk Levent (@haluk_levent) August 26, 2017

​Haluk Levent, Şeytan Sofrası’ndaki yangına ilişkin, “Tüm takipçilerim! AHBAP olarak karar alıyoruz. Belirleyeceğimiz tarihte fidan dikmeye bizimle beraber var mısınız?” mesajını paylaşmıştı.

Tüm takipçilerim!
AHBAP olarak karar alıyoruz. Belirleyeceğimiz tarihte fidan dikmeye bizimle beraber var mısınız? pic.twitter.com/FDj8tUJUnU

— Haluk Levent (@haluk_levent) August 20, 2017

​Levent’in bu mesajına karşılık, Orman ve Su İşleri Bakanlığının Twitter hesabından, “Sayın Haluk Levent, Ayvalık’taki saha temizlenmeye başlandı. Kasımda fidanlar toprakla buluşturulacak. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.” yanıtı verilmiş, Levent de bulun üzerine, “Orman ve Su İşleri bu tweeti attı. Tamam biz de kasım ayında fidanlar dikilirken orada olacağız ve ondan sonra diğer yakılan ormanlarda…” paylaşımında bulunmuştu.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Sayın Haluk Levent, Ayvalık’taki saha temizlenmeye başlandı. Kasım’da fidanlar toprakla buluşturulacak. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. https://t.co/nJzmFse3Um

— Orman ve Su İşleri (@ormanvesuisleri) August 20, 2017

​Bakan Eroğlu da “Ayvalık’taki yangında zarar gören ‘Şeytan Sofrası’na ekim veya kasım ayında ilk fidanları dikeceğiz. İsmini de ‘Cennet Sofrası’ yapacağız.”, “Ayvalık’taki orman yangınında zarar gören sahanın yeniden ağaçlandırılması için çalışmalara başladık.” ifadelerini kullanmıştı.

Eroğlu, Anadolu Ajansına (AA) yaptığı açıklamada da Haluk Levent’in seslendirmesi halinde orman yangınlarına yönelik türkü sözü yazabileceğini belirtmişti.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!