SON DAKİKA

Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie tacize uğradıklarını açıkladı

ABD’li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein’in sinema dünyasının birçok kadınını taciz ettiği iddia edildi.Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie gibi Hollywood oyuncuları kariyerlerinin mahvolma korkusu yüzünden duruma ses çıkaramadıklarını belirtirken, İtalyan oyuncu Asia Argento, New Yorker’a verdiği röportajda Weinstein’in kendisine Fransa’da bir otel odasında tecavüz ettiğini söyledi.

Bu haber 11 Ekim 2017 - 9:23 'de eklendi.
Abone ol

ABD’li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein’in sinema dünyasının birçok kadınını taciz ettiği iddia edildi.

Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie gibi Hollywood oyuncuları kariyerlerinin mahvolma korkusu yüzünden duruma ses çıkaramadıklarını belirtirken, İtalyan oyuncu Asia Argento, New Yorker’a verdiği röportajda Weinstein’in kendisine Fransa’da bir otel odasında tecavüz ettiğini söyledi.

Jolie, “Gençliğimde Harvey Weinstein ile kötü bir deneyim yaşadım. Sonuç olarak asla onunla tekrar çalışmamayı tercih ettim ve başkalarını bu konuda uyardım” diyerek “Herhangi bir alanda, herhangi bir ülkede kadınlara yönelik bu davranış kabul edilemez” açıklamasını yaptı.

Gwyneth Paltrow ise kariyerinin başında ve henüz 22 yaşındayken Winstein’in kendisine Beverly Hills Oteli’nde cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

NYTimes’a konuşan Paltrow, “O zaman daha çocuktum, çok ama çok korktum” dedi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!