SON DAKİKA

GETİR ÇALIŞANINDA COVID-19 ŞÜPHESİ: KARANTİNAYA ALINDI

Getir çalışanı koronavirüs nedeniyle gözlem altına alındı. Getir’den yapılan açıklamada çalışanın en düşük risk grubunda yer aldığı bildirildi. Kaynak: getir

Bu haber 21 Mart 2020 - 19:23 'de eklendi.

Sipariş uygulaması Getir’in Ataşehir’deki deposunda görevli bir çalışanın kontrole gittiği hastanede gözlem altına alınması sonucu söz konusu depoda çalışmanın durdurulduğu, çalışanlardan evde kalmalarının istendiği aktarıldı. Çalışanın test sonucunun beklendiği aktarıldı.

Getir’in resmî Twitter hesabından yapılan açıklamada İstanbul Ataşehir’deki depolardan birinde görevli genç bir çalışanın sağlık kontrolüne gitmesinin ardından test yapılmak üzere gözlem altına alındığı bildirildi.

Açıklamada, “Dün akşam İstanbul Ataşehir’deki depolarımızdan birinde sağlık kontrolüne giden bir genç arkadaşımızın hastanede test yapılmak üzere gözlem altına alındığını öğrendik. Konuyla ilgili hızlıca kararlar aldık. Gerekli testlerin yapılıp sonucun bidirilmesi bir süreç. Bu süreçte konunun uzmanlarının tavsiyesi doğrultusunda test sonucu belli olana kadar o depodaki çalışmayı durdurarak çalışanların evde kalmalarını istedik” denildi.

Açıklamada, yaşı gereği en düşük risk grubunda olan çalışanın bu sabah itibarıyla durumunun iyi olduğu belirtildi.

Getir açıklaması şöyle:

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!