SON DAKİKA

GENÇ BİR ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERİNİ KARNE HEDİYESİ OLARAK PAVYONA GÖTÜRDÜ

Ankara’da genç bir öğretmen öğrencilerini karne hediyesi olarak pavyona götürdü.

Bu haber 18 Ocak 2020 - 17:37 'de eklendi.
Abone ol

(delidenhaber.com)’da yer alan habere göre; Ankara’da genç bir öğretmen öğrencilerinin karne heyecanlarını paylaşmak için sıra dışı bir yöntem buldu ve 5 erkek öğrencisini Ankara’da bir pavyona götürdü.

2019 – 2020 yılının ilk dönemi sona erdi.. Milyonlarca öğrenci karnelerini aldı.. İlk dönemde başarılı olan ve iyi notlar alan öğrencilerinin karne heyecanını paylaşmak ve onlara moral vermek isteyen genç öğretmen E.M, 5 erkek öğrencisini karne hediyesi olarak Ankara’nın ünlü bir pavyonuna götürüp tüm hesabı tek başına ödedi..

ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ

Pavyona giden öğrencilerden K.A, bugüne kadar aldığı en güzel karne hediyesinin bu olduğunu belirterek, ” hayatımda hiç pavyona gelmemiştim. Öğretmenim sayesinde pavyon keyfini yaşamış oldum allah öğretmenimizden razı olsun ” dedi.. Pavyona giden diğer bir öğrenci O.A, ise ” 2019 – 2020 yılının ilk döneminde gerçekten çok çalıştım ve bu çalışmamın karşılığını fazlası ile aldığımı düşünüyorum ” dedi.

ÇILGIN ÖĞRETMEN BEN ÜSTÜME DÜŞENİ YAPTIM.. EĞLENMEK ONLARINDA HAKKI

Erkek öğrencilerini pavyona götüren öğretmen E.M ise yaptığı açıklamada ” zenginin, holding sahibinin çocuğunun eğlenmeye hakkı varda benim öğrencilerimin hakkı yok mu? bunlar insan değil mi? bunlar doyasıya eğlenemeyecek mi ” dedi.. Öğretmen ayrıca pavyon sahibinin hesap konusunda bir indirim yaptığını belirterek, bir aylık maaşının tamamını pavyona bıraktığını söyledi.

PAVYON SAHİBİ: BÖYLE GÜZEL ÖĞRETMENLERE İHTİYACIMIZ VAR

Pavyon sahibi S.A, ise ülkenin böyle güzel öğretmenlere ihtiyacı olduğunu belirterek ” Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadık ama artık 2020 yılındayız ve böyle şeylerin olması doğal, bu öğrenciler bizim geleceğimiz bu öğrenciler bizim umudumuz eğlenmek kafa dağıtmak onların en büyük hakkı ayrıca hesap konusunda da öğretmene gereken güzelliği yaptık ” dedi.

Kaynak: http://delidenhaber.com/2020/01/17/ankarada-genc-bir-ogretmen-karne-hediyesi-olarak-5-erkek-ogrencisini-pavyona-goturdu/

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!