SON DAKİKA

GEBZE’DE ÖLEN İŞÇİNİN AİLESİ FİRMAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Gebze’de Kuzey Marmara Otoyolu inşaatında hayatını kaybeden Mehmet Sıddık Canpolat’ın kayınpederi, işçilerin üzerine düşen beton bloğun 300 ton olduğunu söyleyerek, “30 saat geçti firmadan kimse gelmedi. Bu insanlık dışı. En azından bir gelir başsağlığı dilerler, bir telefon açarlar” dedi.

Bu haber 29 Kasım 2018 - 19:02 'de eklendi.
Abone ol

Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Kuzey Marmara Otoyolu inşaatında viyadük yapımı sırasında çöken beton bloğun altında kalan 3 işçinin cenazeleri Adli Tıp Kurumu’ndan bugün alınarak ailelerine teslim edildi.

Çöken viyadük enkazının altında hayatını kaybeden Mehmet Sıddık Canpolat’ın kardeşleri Mustafa Canpolat ve Ali Canpolat’ın birlikte çalıştığı öğrenildi. Olay sırasında Mustafa Canpolat’ın beton blok düştüğü sırada demirlere tutunarak yere düşmekten kurtulduğu belirtildi.

Kazada yaşamını yitiren Mehmet Sıddık Canpolat’ın kayınpederi Mehmet Canpolat, “Bu kaza değil. 30 saat geçti firmadan kimse gelmedi. Bu insanlık dışı. En azından bir gelir başsağlığı dilerler, bir telefon açarlar. 300 tonluk beton üzerine düşmüş ve 12 saatte cenaze tanınmaz hale gelmiş. 3 çocuğu vardı. 20 gün önce de bir akrabamız 3. havalimanında düşerek ölmüştü” dedi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!