SON DAKİKA

GAZİANTEP HALKINDAN AKP’Lİ VEKİL UZER’E: SENİ VEKİL YAPAN HALKA ÖKÜZ DİYEMEZSİN

AKP Milletvekili Ahmet Uzer’in, kendilerine el sallayan vatandaşlara “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” sözlerine tepkiler büyüyor. Gaziantepliler, vekilin bu sözlerine, “Biz öküz müyüz? Bizim oylarımızla oralara gelip bize öküz diyorlar” dedi.

Bu haber 27 Mart 2019 - 22:15 'de eklendi.

Video paylaşım sitesinde yayın yapan İlave TV isimli kanalın muhabirinin, Gaziantep’te yerel seçimlere yönelik yaptığı sokak röportajında, vatandaşların büyük bir bölümü Suriyeli göçmenlerden rahatsız olduklarını ifade ettiler.

İki üniversite okuduğunu söyleyen bir Gaziantep vatandaşı, Suriyeliler nedeniyle, hamallık işi dahi bulamadığını söyledi. Başka bir vatandaş, “kendi ülkemizde mülteci olduk” ifadelerini kullandı. Suriyeli göçmenlerin, kentte kira fiyatlarını çok yükselttiğine vurgu yapan vatandaşlar, Hükümet yetkililerine, “Biz Suriye’ye gitsek ne yaparlar acaba?” sorusunu yöneltti.

“ÖKÜZLER EL SALLAR MI?”

Ancak vatandaşların Hükümeti en çok eleştirdikleri nokta, AKP Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer’in, kendilerine el sallayan vatandaşlar için söylediği, “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” sözleri oldu. Muhabire, AKP’li vekilin bu sözlerinden dert yanan vatandaşlar, “Biz öküz müyüz? Öküzler el sallar mı? Bizim oylarımızla oralara gelip bize öküz diyorlar” gibi serzenişlerde bulundu.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!