SON DAKİKA

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Önünde ‘Canlı Bomba’ Alarmı!

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polislerin ihtarına rağmen uzaktan uzaklaşmayan ve Lailahe illallah diyen şahıs polisler tarafından etkisiz hale getirildi.

Bu haber 26 Mayıs 2022 - 18:42 'de eklendi.
Abone ol

Gaziantep’te Emniyet Müdürlüğü’nün önüne gelerek, ‘üzerimde bomba var’ diyen şahıs polis tarafından vurularak etkisiz hale getirilirdi.

GENİŞ GÜVENLİK TEDBİRİ ALINDI

Gaziantep’ta akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü önünde bağıran bir şahsı polis uzaklaştırmak istedi. İkazlara rağmen uzaklaşmayan şahıs polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. Defalarca kez ateş edilen şahıs, ağır şekilde yaralanarak, yere yığıldı. Henüz ölmediği belirtilen şahsın üzerinde dron ile bomba araması yapılıyor. Olay yerinin çevresinde de geniş güvenlik tedbiri alındı.

ŞAHSIN ÜZERİNDE BOMBA ARAMSI YAPILDI

Gaziantep’te Emniyet Müdürlüğünün önüne gelerek, ‘üzerimde bomba var’ diyen şahıs polis tarafından vurularak etkisiz hale getirilirdi. Olayın ardından özel kıyafetlerini giyen bomba imha ekipleri şahsın üzerinde bomba araması yaptı.

PATLAYICI MADDEYE ULAŞILMADI

Üzerinde bomba olmadığı tespit edilen şahıs yapılan aramanın ardından ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. Şahsın üzerinde ve yere bıraktığı poşette herhangi bir patlayıcı maddeye ulaşılmadı. Öte yandan ise Gaziantep Valisi Davut Gül ve Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ da olay yerinde inceleme yaptı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

GAZİANTEP VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA

Gaziantep Valisi Gül, “Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimizce yaralı olarak etkisiz hale getirildi” dedi. Gül, Emniyet Müdürlüğü önünde etkisiz hale getirilen kişinin çok sayıda adli kaydının bulunduğunu bildirdi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR