SON DAKİKA

FLAŞ İDDİA: ‘THY’DE BİNLERCE DOLAR MAAŞLI ‘DAMACANA MÜDÜRÜ’ VAR’

Airporthaber internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Alı Kıdık, babıali TV’de Suat Toktaş’ın konuğu oldu. Kıdık, THY ile ilgili çok önemli bilgiler verdi.

Bu haber 11 Aralık 2019 - 18:32 'de eklendi.
Airporthaber internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Alı Kıdık, babıali TV’de Suat Toktaş’ın konuğu oldu. Kıdık, THY ile ilgili çok önemli bilgiler verdi. Kıdık’ın belirttiğine göre THY’de damacana müdürü dahi var.

Programda Kıdık ile Toktaş arasında geçen dialog şöyle:

Alı Kıdık: Türk Hava Yolları’nın müdür sayısı çok yüksek. Damacana müdürü bile var Suat Toktaş: Nasıl yani, adı öyle mi?Ali Kıdık: Evet, damacana müdürü. Yani damacanalardan sorumlu adam, damacana müdürüSuat Toktaş: Bir dakika, damacana müdürlüğü mü var?Ali Kıdık: Evet. Damacana da var, tuvalet müdürü de var. O müdürlerin binlerce dolar maaşları, altlarında özel arabaları var.Suat Toktaş: Peki, Air-France’da var mı damacana müdürlüğü?Ali Kıdık: Yok orada. Profesyonel şirketler onlar. Ben havacıyım, herkesin ciğerini bilirim.Suat Toktaş: Damacana müdürlüğü örneği, karikatürize mi ediyorsunuz?Ali Kıdık: Asla. Damacana müdürünün odası var. Damacana müdürlüğü yazıyor kapıda.Suat Toktaş: Çok sayıda su alınıyordur. Bunun bir yere bağlanması olabilir. Sonuçta bu bir gider.Ali Kıdık: Lojistik var ona bakarsanız. Lojistiğe bağlasınlar. Ama damacana müdürlüğü var.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!