SON DAKİKA

Filiz Aker’in kardeşi ile ilgili bomba iddia

Bu haber 29 Ağustos 2017 - 9:32 'de eklendi. Son Güncelleme29 Ağustos 2017 - 09:44
Abone ol

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ı Beşiktaş Konrad otelin 10. katında sırtına 4 kurşun sıkarak öldüren Filiz Aker hakkında çarpıcı gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Vatan Şaşmaz, eski manken Filiz Aker (asıl adı Fatoş Bayer) tarafından vurularak öldürüldü. Aker cinayetten sonra silahı kafasına doğrultup intihar etti.

ATV Haber’den Özlem Aktay’ın haberine göre, Filiz Aker’in ağabeyinin annesini öldürdüğü iddia edildi.

Filiz Aker’in daha önce birkaç kez intihar girişiminde bulunduğunu ama başarılı olamadığı bilgisini paylaşıldı.

Cinayeti işleyen Aker’in özel hayatına dair gün yüzüne çıkan belgeler, Aker’in “başka alemlerde” yaşadığını ortaya koyuyor.

Vatan Şaşmaz’ı sırtın 4 kurşunla vurarak öldüren Filiz Aker’in ağabeylerinden birinin, annesini öldürdüğü ve aldığı ceza bittikten sonra hapisten çıktığı belirtildi.

Filiz Aker’in hayatı hakkında da gün geçmeden çarpıcı bilgiler ortaya çıkıyor. Filiz Aker’in ablası Eda Eren, Aker için “saplantılı aşık” profili çizerek, kardeşinden çok Vatan Şaşmaz’a üzüldüklerini belirtti. Eren, Filiz Aker’in daha önce birkaç kez intihar girişiminde bulunduğunu ama başarılı olamadığı bilgisini paylaştı.

KENDİSİ İÇİN MEZARLIK YAPTIRMIŞ

Filiz Aker’in ablası Eda Eren, Aker’in Ocak ayında silah aldığını ve daha sonra Tuzla’da kendisi için mezarlık satın aldığını belirterek, bu cinayetin planlı bi şekilde yapılmış olabileceğini söyledi.

‘BAŞKA ALEMLERDE YAŞIYORDU’

Abla Eda Eren, olay karşısında şaşkınlığını dile getiriken “Ahiretini perişan etti. Diğer kardeşler gibi sıkı fıkı değildik. O başka alemlerde yaşıyor” dedi. Aker’in ilk zamanlarda Vatan Şaşmaz’a aşık olduğunu söyleyen Eren, “Bana aşık olduğunu söylemezdi. Arkadaşız derdi. Belki 10 sene vardır tam bilmiyorum, aynı sitede oturuken tanıştılar” diye konuştu.

‘SENİ HASTANEYE YATIRALIM’

“Tanıştıktan sonra arkadaşlık ilişkiye dönüşmüş, sonra da böyle gelişmiş” diyen kardeş Eren, “Onunla müşterek arkadaşım ‘Vatan ile aşk yaşıyor’ dedi bana. Sonra Vatan evlendi, Bunlar yine görüşüyordu. Ama dostça görüşüyoruz diyordu bana. Bu direkt aşka yönelik bir cinayet. Şuursunu kaybetmiş yani. Aklı gitmiş. Ben birkaç sefer ‘Seni hastaneye yatıralım’ dedim. İstemedi. Hep ölmek istiyordu. ‘Ben kendimi öldürücem, aslanlar gibi gidicem’ diyordu.

PARA ALIŞVERİŞİ DEĞİL

Vatan’ın paraya ihtiyacı yok. Para alışverişi olduğunu sanmam

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!