SON DAKİKA

Filiz Aker cinayeti nasıl işledi… Kan donduran ayrıntılar

Bu haber 31 Ağustos 2017 - 13:27 'de eklendi.
Abone ol

Vatan Şaşmaz yaralıyken kaçmak için çırpınmış… Kapının önünde yüz üstü düşüyor. Şaşmaz’ın cesedinin başına gelen Filiz Aker, mermileri Vatan Şaşmaz’ın sırtına boşaltıyor…

Vatan Şaşmaz cinayetine dair kan dondurucu ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Yayınlanan adli tıp raporu her şeyi değiştirdi. Filiz Aker’in neden eldiven taktığı da anlaşıldı.

Dedektif Savaş Kurtbaba, işlenen cinayetin kan dondurucu ayrıntılarını gözler önüne serdi. Kurtbaba, Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker’le karşılıklı olarak koltukta oturduğunu, konuşma esnasında Filiz Aker’in hızla ayağa kalktığını ve Şaşmaz’ı göğsünden vurduğunu anlattı. Bu durum, ilk kurşunun Şaşmaz’ın göğsünden girip arka bölgeden kemerden çıktığından anlaşılıyor.

İlk mermi belinden, diğer üç mermi ise ön bölgeden çıkıyor.

Yaralı halde kapıya yönelen Şaşmaz, yere kapaklanıyor; daha sonra cesedin başına gelen Filiz Aker, Şaşmaz’ın sırtına üç el ateş ediyor. Şaşmaz, saniyeler içinde hayatını kaybediyor. Aker, Vatan Şaşmaz’ın öldüğüne kesin emin oluyor ve gelip kapıyı kilitliyor.

İşini halleden Filiz Aker, yatağın üzerine oturuyor. İntihar etme konusunda tereddüt ediyor.  Eliyle kafasını tutuyor. Son olarak silahı şakağına dayıyor ve tetiği çekiyor.

Aker’in taktığı eldivenin sırrı da çözüldü. Ayrıntılar video’da:

Parlamentohaber.com

 

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!