SON DAKİKA

FETÖ’CÜ ESKİ SAVCI ZEKERİYA ÖZ’Ü BAKIN KİM SAKLIYOR

Pilotluktan atılan, Almanya’ya kaçan ve FETÖ’cü bir aileye damat olduğu iddia edilen F.D. ülkede İstikbal Mobilya’nın temsilciliğini yürütüyor. Öte yandan F.D. 5 yıldır FETÖ’cü firari savcı Zekeriya Öz’ü evinde besliyor.

Bu haber 04 Haziran 2020 - 1:40 'de eklendi.

FETÖ’cü firari savcı Zekeriya Öz’ün daha önce Almanya Speyer kentinde örgütün kanatları altında bir villada hayat yaşadığı ortaya çıkarılmıştı.

Sözcü’den Ali Gülen’in haberine göre, Öz’ün Speyer’de kaldığı villanın, Türkiye’de askeri pilotluktan atılan ve 2007’de Almanya’ya giden, İstikbal Mobilya temsilciliğini alan F.D.’ye ait olduğu iddia edildi. İddiayı F.D.’yi ve ailesini tanıyan Mannheim’daki iş insanları ortaya attı.

HER YERDE MAĞAZASI VAR

Aynı kişiler, “Öz ve F.D. yaklaşık 5 yıldır birlikteler. Speyer’deki ev de, bu FETÖ’cü ailenin damadı olan F.D’nin” dediler.  F.D.‘nin, Mannheim Kenti’nde tanınmış kayınpederi ve bacanağı ise, üç yıl önce Türkiye’ye tatile gittiklerinde FETÖ’cülükten gözaltına alınmış, pasaportlarına el konulmuştu. Türkiye, bu ailenin FETÖ bağlantısının her noktasıyla biliyor.

Çeşitli yerlerde yatırımlar yapan, Ludwigshafen’daki İstikbal Mobilya’nın dışında, başka kentte de şubeler açan F.D., Mannheim’in meydanındaki bir çok işyerinin sahibi olan kayınpederi sayesinde epey bir gayrimenkul de edindi. Mobilya firmasının, Almanya’da FETÖ’cü olarak bilinen çevrelere halen ürün gönderdiği ve temsilcilik için onay verdiği belirtildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!