SON DAKİKA

Felipe Melo'dan flaş G.Saray açıklaması

Palmeiras’tan ayrılıp Türkiye’den iki teklif aldığını açıklayan Felipe Melo, Palmeiras’taki durumu ve Galatasaray’a dönme olasılığı hakkında çok özel açıklamalar yaptı.

Bu haber 03 Ağustos 2017 - 16:12 'de eklendi.
Abone ol

Palmeiras’tan ayrılıp Türkiye’den iki teklif aldığını açıklayan Felipe Melo, Palmeiras’taki durumu ve Galatasaray’a dönme olasılığı hakkında çok özel açıklamalar yaptı.

Felipe Melo, Palmeiras’taki durumu ve Galatasaray’a dönme olasılığı hakkında çok özel açıklamalar yaptı.

DAVETE İCABET EDECEĞİM

Ajansspor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Brezilyalı futbolcu, “Türkiye’deki en iyi arkadaşlarımdan Ümit Akbulut, sosyal medyadan bana bir çağrıda bulundu, Türkiye’ye gelmemi istiyorum. Elbette ben de bu davete icabet edeceğim. Beni seven çok sayıda insan var. Ben de onları seviyorum. Futbol için değil, ama sevdiklerimi görmek için İstanbul’a geleceğim. Aralık’ta Brezilya’da tatil. Sezon bitiyor ve İstanbul’a geliyorum” dedi.

HÂLEN PALMEIRAS’IN OYUNCUSUYUM

Melo, “Şu anda Palmeiras’ın oyuncusuyum. Halen 2 yıl daha sözleşmem bulunuyor. Ben halen Palmeiras’ın oyuncusuyum. Şu ana kadar Galatasaray’dan kimse beni aramadı. Türkiye’den iki takım beni aradı. Fakat ben Galatasaraylıyım, Galatasaray’a aşık bir insan olarak Türkiye’de Galatasaray dışında bir takımda oynayamam. O nedenle iki Türk kulübünden gelen teklifi reddettim. Bu takımların ismini söylemeyeceğim. Ben Galatasaray’a aşığım” şeklinde konuştu.

GALATASARAY’A AŞIĞIM

Deneyimli orta saha, “Palmeiras’ta ben sadece teknik direktörle (Cuca) problem yaşadım. Başka kimseyle sorunum yok. Sözleşmemi feshetmedim. 2 yıl dana kontratım var. Şu anda maçlara çıkmıyorum; ama ben Palmeiras’ın oyuncuyum. Antrenmanlara çıkıyorum. Gelecekte ne olur?.. Bunu sadece Allah bilir” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY’A DÖNER MİYİM?

Brezilyalı oyuncu Galatasaray’a dönme ihtimali ile ilgili, “İlerleyen günlerde Galatasaray’da oynar mıyım, bunu sadece Allah bilir; ama şu anda benimle kontağa geçen olmadı. Galatasaray yaşadığı başarısızlıklar beni gerçekten çok üzdü. Ben sosyal medya hesaplarımdan sürekli olarak manevi desteğimi iletmeye çalışıyorum; ama takımın içinde bulunduğu duruma gerçekten çok üzülüyorum. Galatasaray her zaman bütün kupalar için savaşan bir takımdır. Ben Galatasaray’da geçirdiğim yıllarda kazanabilecek bütün kupaları kazandım. Formasında dört yıldızı taşıyan tek ekiptir. Her zaman kazanması gereken bir kulüptür” dedi.

ÖLÜMÜNE OYNAMAK GEREK

Felipe Melo, “Yeni transferler hakkında konuşmak istemiyorum. Eğer takıma fayda sağlıyorlarsa iyidirler. Fakat ben sinirliyim ve üzgünüm; çünkü çok küçük bir takım karşısında Avrupa Ligi’nden elendiler. İnşallah takım düzelecek. Ben de bir Galatasaray taraftarıyım ve kulübümün sürekli başarılar elde etmesini arzu ediyorum. Başarı için kazanmak gerekir. Tüm futbolcuların yürekli, cesurca oynaması gerekir. Ölümüne oynamak gerekir” şeklinde konuştu.

KALBİM GALATASARAY’DA

Melo, son olarak, “Sportif direktör Cenk Ergün’le bir süre önce görüştük. Benim iyi arkadaşımdır. Mert Çetin’le sürekli görüşüyoruz. Abdurrahim Aybayrak benim babamdır. Baba gibi seviyorum onu. Galatasaray benim kalbimdeki kulüptür. Gerçekten çok seviyorum; kalbim orada.

SNEIJDER?

Melo, “Sneijder, Galatasaray için önemli bir oyuncu, fakat onunla ilgili kulüp içinde ne oldu tam olarak bilmiyorum; bu nedenle yorum yapmak zor. Ama Sneijder bir zafer adamıdır. Galatasaray’ın başarılarından birlikte önemli işler yaptık” dedi.

Beşiktaş ya da bir başka takımın yaptığı transferlerle ilgili konuşmak istemiyorum. Ben sadece kendimle ilgili konuşmayı tercih ediyorum. Ben Türkiye’de bütün insanları seviyorum. Alışkanlıklarımız oradaki gibi. Biz halen çay içiyoruz. Türk çayı. Ben İstanbul’a döneceğim. Ümit Akbulut’un davetiyle orada güzel günler geçireceğime inanıyorum. Tüm Türkiye’yi selamlıyorum” şeklinde konuştu. (Ajansspor)

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!