SON DAKİKA

EZBER BOZAN KİTAP “MÜHÜRLÜ VAGON“ ON BEŞ GÜNDE İKİNCİ BASKIYI YAPTI

Yazar, Stratejist, Gazeteci Hüseyin Hakkı Kahveci’nin RABITA – Uğur Mumcu’dan sonra, Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı ve Yahuda – Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma kitaplarından sonra, son kitabı olan “MÜHÜRLÜ VAGON” on beş günde ikinci baskıyı yaptı.

Bu haber 03 Ekim 2018 - 11:24 'de eklendi.
Abone ol

Okurların ilgi gösterdiği kitap! Atatürk, Lenin, Enver Paşa, Sultan Galiyev ve Mustafa Suphi  gibi tarihi kahramanların çok fazla bilinmeyenlerini ve birbiri arasında olan ilişkileri ele alıyor.

“Kitaba adını veren “Mühürlü Vagon”un Ekim Devrimi’nin önderi Lenin’i İsviçre’den Rusya’ya taşıyan trenden geldiğini, kitabın gizeminin “Mühürlü Vagon” ile başladığını belirtti.

Kahveci  kitabında “Lenin, Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa Suphi, Mir Sultan Galiyev ve Enver Paşa gibi liderlerin bir tabloda toplanmasında ve ortak akıbetlerinde başlaması olduğunu, bu liderlerin ortak gizemlerinin Türk kimliğine sahip olmasında ve küresel oligarşinin bir plan çerçevesinde suikastlarla Türkçü liderlerin yok edilmesinde yattığını gündeme getirdiğini ve yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyeceğini farklı ideolojik kimliklere ve politik tercihlere sahip olan bu liderler, nasıl bir tablonun içine yerleşebildiği, dünyanın ve Türk dünyasının kaderinin nerede birleştiğini ve ayrıştığını“ anlatıyor.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Tüm kitabevi ve internet kitap dünyasında rahatlıkla ulaşılabilir olan kitap çok yakında üçüncü baskıyı yapmaya aday.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!