SON DAKİKA

Ey Trump efendilerin siyaseti! ”Bir köpek balığı vahşiliğindesin, insan denizlerinde Suriye’li bebeklerin kanını içerken.”

Bu haber 09 Nisan 2018 - 14:33 'de eklendi. 62

Çocuklar şeker yiyebilsin diye şarkılar söyleyenlerdeniz bizler, Hiroşima için.

Amerika katil, katil Amerika diye bağlamanın teline mızrabı vuran. İnsan kanı emen vampir Coni’nin mazlum milletler üzerinde çevirdiği dolaplar bitmiyor.

11 Eylül’ün mimarlığı ile Müslüman kanı içmeye yemin etmiş bir emperyalist canavarın tezgahlayarak sahnelediği oyunu izliyoruz. Haçlı ittifakının insanlık ve ülkeler tarihi üzerinde tertiplediği oyunlar bitmez.

Petrol varilleri ne kan pompalamadır özü, insan kanı.

Adı: Genişletilmiş Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesi. Namı diğer BOP. Tanıdık geldi değil mi? Zira “Eşbaşkanların biriyim, bu görevi yapıyoruz biz” diyenler tarafından yönetiliyorsak eğer, içilen insan kanının garsonları içimizde.

Henüz TBMM’den karar çıkmadan, Libya’ya üşüşen akbabalar için Marmaris’ten deniz saha koruma görevi için Donanma gemilerine halatlarını fora ettiren bu garson zihniyeti.

Yani emperyalizmin Libya’da ” daha fazla insan öldür,   müslüman kanı iç biz yanındayız” diyenler, bugün başımızdaki bu bezirganlardan başkası değil.

Dünyanın neresinde oluk oluk kan akıyorsa biliniz ki, orada ağzını dayayarak o kandan beslenen, İngiliz,  Amerikalı,  İsrail, Avrupa, onun yer göstericisi Arap uşaklığı ve bizde de olduğu gibi vaftizlenmiş işbirlikçileri vardır.

Dünya ve bölgedeki gelişmelerin birer tesadüf olduğunu düşünmek en hafif tabirle cahillik olur diye düşünüyorum. Bu gelişmeler dahilinde AKP gibi önceden kurgulanmış ve ölüleri bile mezardan kaldırıp on beş yıldır balkon konuşmaları hazır olan bir zihniyet bizleri yönetmesi de birer tesadüfler zinciri olabilir mi?

Mümkün müdür bu?
Elbette değil.
İspatı ve belgesi var mıdır?
16 Nisan halk oylamaları sonuçlarına bakın.

Belki,  16 Nisan’da hoca efendileri ile kanlı bıçaklı olmaları nedeni ile yeteri kadar ölüye oy kullandıramasalar bile, YSK’nın lütfu imdada yetişmiştir son tahlilde.

Kürdü, demokrasisi, Saddam’ı, Esad’ı bahane değildir de nedir bu vampirlere?

Hele yer göstericisi yollarına gül döker, Irak’ta müslüman kesen Coni’nin ardından ” Amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ediyorum” derse ne dersiniz bu işe?
Esad’ın bir gecede Esed’e evrimi usta bir garsonluk mahareti değildir de, nedir sizce?

Esad’a hayvan diyenler, insanlığa dünyayı dar edenlerdir sevgili dostlar. Akdeniz’de ölü balıklar gibi yüzen çocukların etleri ile beslenen köpek balıklarıdırlar.

Ne yazık tır ki; bu kan denizinin şezlongçusu da bizden, garsonyerine dönüştürülmüş vatan toprağı, bizim  ülkemizden.

Amerika katil.
Katil Amerika!
Ey Trump efendilerin siyaseti!

”Bir köpek balığı vahşiliğindesin, insan denizlerinde Suriye’li bebeklerin kanını içerken.”

Derdimizdir çocuklar. evet çocuklar şeker yiyebilsinler…

Not: Afrin’den sonuç beklemeyin, garsonu bahşiş derdindeyken.

Atatürk ile kalın.
Selam ile…
Cem Ayaz

Parlemento Haber/Korku yok !

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın