Zeytinburnu

İstanbul Zeytinburnu’nda etrafı sitelerle çevrili alanda bulunan 5 bin 600 metrekarelik park alanı iptal edilerek cami ve okul alanı olarak düzenlendi. İmar planı değişikliği İBB Meclisi’nde AKP-MHP grubunun çoğunluk oyları ile kabul edildi.
11.07.2022
AKP’li Zeytinburnu Belediyesi, 5 Bin 600 Metrekarelik Park Alanını İptal Etti için yorumlar kapalı
0
Zeytinburnu’nda sanayi sitesi ve gökdelenlerin arasında kalan iki lisenin tek yeşil alanına AKP’li belediye tarafından cami yapılmak isteniyor. Belediyeye tepki gösteren öğrenciler, “Bahçeme dokunma!” diyor.
21.10.2021
AKP’li Zeytinburnu Belediyesi, İki Lisenin Tek Yeşil Alanına Göz Dikti için yorumlar kapalı
7
İstanbul Zeytinburnu'nda dün akşam saatlerinde büyük panik yaşandı. Sokak içerisinde görülen yılan, mahalleyi ayağa kaldırdı. İtfaiye ekipleri ve mahalleli bir anda ortalıktan kaybolan yılanı bulmak için seferber oldu. Diken üstündeki mahalle sakinleri evlerine giremedi
22.06.2021
Zeytinburnu’nda Yılan Görüldü, Mahalle Sokağa Döküldü için yorumlar kapalı
13
Yokluk, yoksulluk, açlık İstanbul Zeytinburnu'nda 2 can aldı. 25’li yaşlarda karı koca ekonomik sıkıntılarından dolayı küçük çocuklarını komşuya bırakarak intihar etti.
11.02.2021
İstanbul’da Genç Çift Ekonomik Sıkıntılardan Yaşamına Son Verdi için yorumlar kapalı
8
İstanbul’da bulunan Bakırköy-Zeytinburnu sahilinde çekildiği belirtilen ve sosyal medyada paylaşan görüntülerde sığınmacılar, Taliban örgütü tarafından kullanılan ‘Tevhid bayrağı’ açtı. Söz konusu görüntüler kısa sürede Twitter'ın en çok konuşulanları arasına girdi.
02.08.2020
İSTANBUL’DA SKANDAL GÖRÜNTÜ: TERÖR ÖRGÜTÜ BAYRAĞI AÇTILAR için yorumlar kapalı
1
Sağlık Bakanlığı'nın ‘Hayat Eve Sığar’ uygulamasına getirdiği güncellemeyle Güngören, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu ve Bahçelievler ilçelerinin “kırmızı yoğunluk” nedeniyle alarm verdiği görülüyor.
15.06.2020
İSTANBUL’DA VAKA YOĞUNLUĞU ARTIYOR, BEŞ İLÇE ALARM VERİYOR için yorumlar kapalı
8
Zeytinburnu Gökalp Mahallesi'nde bir lokantada henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldiği belirtildi.
14.06.2020
ZEYTİNBURNU’NDA PATLAMA: ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ için yorumlar kapalı
12
Zeytinburnu Belediyesi’nde çalışan Yavuz Selim Sertdemir bu sabah evinin kalorifer dairesinde asılı olarak bulundu. Sertdemir’in Konya’daki bulunan ailesinin yanına tayinini istediğini ancak dilekçeye sürekli ret cevabı aldığı öne sürüldü
18.02.2020
BELEDİYE İŞÇİSİ YAŞAMINA SON VERDİ için yorumlar kapalı
4
Zeytinburnu'nda halkın Halep Caddesi adını verdiği yeri gözlemleyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, caddede dükkanı olan Türklerin iflas ettiğini ve piyasayı Suriyelilerin ele geçirdiğini söyledi.
24.01.2020
BURASI İSTANBUL’DAKİ HALEP: TÜRKLER İFLAS EDİNCE, SURİYELİLER PİYASAYI ELE GEÇİRDİ için yorumlar kapalı
9
İstanbul’un bazı bölgelerinde sağanak yağış başladı. Hava durumu tahminlerinde bugün İstanbul için yağmur görünmüyordu. Ancak şu sıralarda İstanbul'un Zeytinburnu, Şirinevler, Küçükçekmece gibi ilçelerinde şiddetli yağmur etkisini gösteriyor
30.07.2019
METEOROLOJİ’DEN İSTANBUL İÇİN SAĞANAK UYARISI için yorumlar kapalı
0
İstanbul Zeytinburnu’nda Alzheimer hastası babasını rehin alan bir kişi, pompalı tüfekle etrafa ateş açtı. Polislerin uzun uğraşlarını ardından şahıs, özel harekat polisleri tarafından gözaltına alındı
29.10.2018
İSTANBUL ZEYTİNBURNU’NDA REHİNE KRİZİ için yorumlar kapalı
3
Zeytinburnu'nda elleri bağlanarak bir bodrum katında rehin tutulan dört İranlı polis tarafından kurtarıldı. İranlı şahıslar gözyaşları içerisinde kurtarılırken, şahıslardan 50 bin dolar fidye isteyen şüphelilerden Afgan uyruklu bir kişi polis tarafından yakalandı.
11.08.2017
İstanbul’da kâbus evi! Polisi görünce gözyaşlarına boğuldular için yorumlar kapalı
0