Yürüyüş

Kazakistan'da protesto gösterileri devam ediyor.
04.01.2022
Kazakistan’da Protestolar Devam Ediyor için yorumlar kapalı
8
Trabzon sokaklarında yurttaşlar, hayat pahalılığına tepki göstermek için tencere tava eylemi yaparak "Bu ses tencere tavası boş olanların sesi, hükümet istifa" sloganlarıyla yürüyor.
26.11.2021
Trabzon’da Vatandaşlar Sokağa Çıktı: “Hükümet İstifa” Sloganları Atılıyor için yorumlar kapalı
16
TTB'nin İstanbul'dan Ankara’ya başlattığı 'Beyaz Yürüyüş' bugün Eskişehir’de devam etti. Hekimlerin burada açıklaması polis engeline rağmen gerçekleştirildi.
26.11.2021
Hekimlerin ‘Beyaz Yürüyüşü’ne Polis Engeli! için yorumlar kapalı
6
Türk Tabipleri Birliği(TTB)'nin çağrısıyla, sağlık sistemindeki sorunlara ve hekimlerin taleplerine dikkat çekmek amacıyla İstanbul'dan Ankara'ya "Beyaz Yürüyüş" başlatıldı.
24.11.2021
Türk Tabipleri Birliği Üyesi Hekimler, İstanbul’dan Ankara’ya ‘Beyaz Yürüyüş’ Başlattı için yorumlar kapalı
1
İstanbul Tabip Odası planladıkları eylem haftası kapsamında yarın “Yönetemiyorsunuz! Ölüyor, tükeniyoruz” çağrısıyla temsili bir yürüyüş düzenleneceğini duyurdu.
14.09.2020
DOKTORLAR SOKAĞA İNİYOR için yorumlar kapalı
3
Aralarında 1 tümgenaralin de olduğu 7 Azerbaycan askerinin, Ermenistan tarafından şehit edilmesinin ardından halk, Bakü’den orduya katılmak için yürüyüş başlattı.
14.07.2020
AZERBAYCAN’DA HALK SINIRA YÜRÜYOR için yorumlar kapalı
1
Ankara valiliği salgın gerekçesiyle kentte her türlü toplantı ve gösteri yürüyüşünü 15 gün süreyle yasakladı.
02.07.2020
ANKARA’DA TOPLU ETKİNLİKLER YASAKLANDI için yorumlar kapalı
2
İzmir Barosu, çoklu baro teklifine karşı yürüyüş düzenleme kararı aldı. Baro yönetiminin, çoklu baroya karşı bir çağrıda bulunarak yürüyüş yapma kararı aldığı öğrenildi.
30.06.2020
İZMİR’DE AVUKATLARIN YÜRÜYÜŞÜNE POLİS ENGELİ için yorumlar kapalı
0
İstanbul'dan sonra İzmir Barosu da avukatlara yarın için yürüyüş çağrısı yaptı. Baro Başkanı Özkan Yücel, “Barolara yapılmak istenen müdahale gerçekte yurttaşların hak ve özgürlüklerine yapılan bir müdahaledir" diyerek yurttaşların da destek vermesini istedi.
28.06.2020
İZMİR BAROSU’NDAN AVUKATLARA YÜRÜYÜŞ ÇAĞRISI için yorumlar kapalı
0
Dünyanın koronavirüsle mücadelesi sürerken Hollanda ve Belçika’da yapılan yeni bir araştırma, koşu, yürüyüş ve bisiklete binmek gibi dışarıda yapılan sportif faaliyetler sırasında 1.5 metre sosyal mesafenin korona virüsünden korumadığını ortaya koydu.
09.04.2020
‘YÜRÜYÜŞE ÇIKTIM’ DİYENLERE UYARI: KORONAVİRÜS HAVADAN DA BULAŞABİLİYOR için yorumlar kapalı
1
İstanbul Valiliği tarafından yayımlanan kararla, İstanbul genelinde miting, yürüyüş, basın açıklaması, imza kampanyası, stant, çadır açma, bildiri, afiş dağıtma vb. eylem ve etkinlikler 10 gün süreyle yasaklandı.
03.03.2020
İSTANBUL’DA ‘SAVAŞA HAYIR’ DEMEK 10 GÜN BOYUNCA YASAKLANDI için yorumlar kapalı
10
Anadolu Gençlik Derneği (AGD), darbe girişimin 3. yıl dönümü dolasıyla dün İncirlik Üssü’ne yürüdü. ABD'ye tepki gösteren protestocular, İncirlik Üssü'nün kapatılması için çağrı yaptı ve "Ne kuklayı ne de kuklacıyı istiyoruz" dedi.
16.07.2019
AGD 15 TEMMUZ’DA İNCİRLİK ÜSSÜ’NE YÜRÜDÜ için yorumlar kapalı
1