yorum:

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, AKP ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çarpıcı ifadeler kullanmış, "Dosyamda ne varsa, hem tapeler hem teknik takip doğrudur, hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur” diye konuşmuştu. Bayraktar'ın açıklamalarının yankısı sürerken, bu sözlere CHP'den ilk yorum geldi. Cumhuriyet'e konuşan CHP'li Ali Mahir...
30.08.2021
Eski Bakan Bayraktar’ın Sözlerine CHP’den İlk Yorum: ”Bu Bir İtiraftır” için yorumlar kapalı
8
Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak 104 imzalı amiral bildirisi olayında 103 ve 104. ayetlere bakarak yorum yaptı.
06.04.2021
Yandaş Yazar Dilipak, 103. ve 104. Ayetlere Bakıp Amiraller Bildirisini Yorumladı için yorumlar kapalı
16
Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Ürolog Prof. Zeki Bayraktar, kadınlara hakaret etti.
14.12.2020
MEDİPOL’ÜN PROFESÖRÜ TACİZLERİ İFŞA EDEN KADINLARA ‘AHLAKSIZ’ DEDİ için yorumlar kapalı
3
Psikolog Üstün Dökmen, dün gerçekleşen açık oturumla karşı karşıya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun beden dilini yorumladı.
17.06.2019
PSİKOLOG ÜSTÜN DÖKMEN’DEN ‘BEDEN DİLİ’ YORUMLAMASI için yorumlar kapalı
16
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, ülke ekonomisine dair değerlendirmelerde bulundu. Yıldırım, "Bir müddet ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Geçmişte fazla açılmıştık şimdi biraz toparlayacağız" dedi.
14.12.2018
EKONOMİ İYİ MASALI BİTTİ. ŞİMDİ KÖTÜ DEMEYE BAŞLADILAR için yorumlar kapalı
2
Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, kendisini hedef alan haber ve yayınlara tepki gösterdi. Portakal, "Bir gün başıma bir şey gelirse, sebebi sizsiniz" dedi.
13.12.2018
‘BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SEBEBİ SİZSİNİZ’ için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, il başkanları toplantısında partililere önemli uyarılarda bulunduğu belirtildi. Toplantıda bazı il başkanlarının MHP’nin adayları ile ilgili eleştiriler yöneltilmesi üzerine, Erdoğan'ın bazı uyarılarda bulunduğu öne sürüldü.
08.12.2018
PARTİLİLERE ÖNEMLİ UYARILARDA BULUNDU için yorumlar kapalı
0
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında yaptığı konuşmada 'İttifak arayışımız kalmadı' sözleriyle Cumhur İttifakı'na son verirken, gelişme sosyal medyayı da resmen salladı. İşte Bahçeli'nin ittifak çıkışıyla ilgili yorumlardan bazıları...
23.10.2018
BAHÇELİ’NİN AÇIKLAMALARININ ARDINDAN SOSYAL MEDYA YIKILDI! için yorumlar kapalı
6
ABD ile Türkiye arasında krize yol açan ABD'li rahip Brunson hakim karşısına çıktı. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun, “Evine döneceğinden çok umutluyum” açıklamasına FOX TV haber spikeri Fatih Portakal'dan dikkat çeken bir yorum geldi. Portakal, "ABD’li yetkili hem bırakılacağını hem sonrasında Brunson’un pılısını pırtısını toplayıp ülkesine döneceğini umuyor. Bu söylediğine göre,...
12.10.2018
RAHİP BRUNSON İDDİA’SI! için yorumlar kapalı
2
Fatih Altaylı, 3. Havalimanı'ndaki kötü çalışma koşullarını protesto eden işçilerle ilgili yazısında, işçilerin havalimanı açılışına 5 hafta kala eylem başlatmasını 'mantıklı bulmadığını' belirtirken, protesto nedenleri içinse 'sudan' yorumu yaptı.
16.09.2018
FATİH ALTAYLI İSYAN EDEN İŞÇİLERİ ELEŞTİRDİ! için yorumlar kapalı
1
FOX TV spikeri Fatih Portakal, Twitter hesabı üzerinden dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Portakal, yaptığı açıklamada MEB Bakanı Ziya Selçuk'tan umutlu olduğunu söylerek, 'Umarım tribünlere oynayıp, yanıltmıyordur milyonları' dedi.
02.09.2018
UMUTLU OLDUĞUNU SÖYLEDİ için yorumlar kapalı
0
FOX TV haber spikeri Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın döviz kurundaki dalgalanma için "Çok büyük badire atlattık, iki aya kalmaz toparlarız" sözlerine yorum yaptı. Portakal, "Benim merak ettiğim, iki aya kadar toparlarız gibi standart bir söz hangi ekonomik veri ve değerlere göre söylendi? Siyasetçi için en kolayı duymak istenen...
31.08.2018
ÇARPICI TWİT! için yorumlar kapalı
0