yılmaz vural

Fransız kulübü Paris Saint-Germain'in (PSG) altyapısına Türkiye'den oyuncu kazandırmayı amaçlayan futbol okulunun (PSG Soccer School Türkiye) açılışı yapıldı.
27.05.2018
Paris Saint-Germain, Türkiye’de futbol okulu açtı için yorumlar kapalı
7
Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Gaziantepspor'un mali sıkıntıları ve maç öncesinde yaşanan sorunlarla ilgili değerlendirmede bulunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrıda bulundu.
22.04.2018
Yılmaz Vural’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrı için yorumlar kapalı
0
Yücel İldiz'le yollarını ayıran Eskişehirspor, Teknik Direktör Yılmaz Vural'la anlaşmaya vardı. Anlaşma yarın açıklanacak. Vural'ın sezon sonuna kadar anlaşmaya vardığı, ligin bitiminde takımın durumuna göre sözleşme uzatacağı öğrenildi.
05.04.2018
Eskişehirspor’da Yılmaz Vural dönemi için yorumlar kapalı
0
Teknik direktör Yılmaz Vural, milli takımda yaş kriterinden çok ortaya konulan performansa önem verilmesi gerektiğini söyledi.
15.11.2017
“Futbolcunun genci, yaşlısı olmaz” için yorumlar kapalı
0
Türk futbolunun renkli teknik direktörlerinden Yılmaz Vural, bir süre önce çıkardığı ve hayatını anlattığı "İnadım inat" isimli kitabını beyaz perdeye taşımayı istiyor.
21.09.2017
Yılmaz Vural hayatını beyaz perdeye taşımak istiyor için yorumlar kapalı
1
Teknik direktör Yılmaz Vural, Bursa'da, kendi hayatını anlatan "İnadım İnat'' isimli kitabı için düzenlenen imza gününe katıldı.
20.09.2017
Yılmaz Vural imza gününe katıldı için yorumlar kapalı
0
Eğer bu ülkede bir Spor Bakanı varsa, bugün yapılacak Lucescu töreni derhal iptal edilir ve Türkiye'ye söven adamı Türk Milli Takımı'nın başına getirme...
04.08.2017
Eğer bu ülkede Spor Bakanı varsa.. için yorumlar kapalı
0