vatan partisi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Twitter hesabından açıklama yaptı.
04.06.2021
Doğu Perinçek’ten Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
0
Geçtiğimiz günlerde de “Kendi üyelerinin hukukunu savunamayan bir parti, başkaları için, halk için, ülke için hiçbir şey yapamaz” diyen 108 kişi Vatan Partisi’nden istifa etmişti.
12.02.2021
Vatan Partisi’nde İstifalar Tam Gaz Devam Ediyor için yorumlar kapalı
0
Vatan Partisi’nde 108 kişi, Mehmet Bedri Gültekin’in disiplin sürecinde baş gösteren 'lider fetişizmi' nedeniyle istifa ettiklerini açıkladı. İstifa metninde, “Kendi üyelerinin hukukunu savunamayan bir Parti, ülke için hiçbir şey yapamaz. Bunlardan dolayı bir devrimcinin Vatan Partisi saflarında yapacağı bir şey de kalmamıştır” denildi.
22.01.2021
Vatan Partisi’nde Deprem! 108 Kişi İstifa Etti için yorumlar kapalı
0
Vatan Partisi yöneticilerinden Mehmet Bedri Gültekin, "Yaşananlar parti ve lider fetişizminin insan aklını nasıl dumura uğrattığının ve bir siyasi partinin nasıl intihar ettiğinin resmidir" diyerek partisinden istifa etti.
21.01.2021
Vatan Partisi Yöneticisi Mehmet Bedri Gültekin İstifa Etti: ‘Bu Komediye Bir Son Vermek Gerekiyor’ için yorumlar kapalı
3
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişimiyle ilgili olarak bazı görüşlerini dile getirdi. Perinçek, "Siyasi ayak çıktı işte: Ali Babacan. Siyasi ayak CHP ve Akşener’in müttefiki. Abdullah Gül, Ali Babacan, Davutoğlu kimlerin yanında? Siyasi ayak temizleniyor AK Parti’den. Kimin yanına geçiyor?" dedi.
17.07.2019
PERİNÇEK’TEN ‘FETÖ’ AÇIKLAMASI! ‘SİYASİ AYAK CHP VE AKŞENER’İN MÜTTEFİKİ’ için yorumlar kapalı
0
Vatan Partisi’nin gençlik kolu Öncü Gençlik, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı Osmanlı Ocakları ile ittifak kararı almıştı. Osmanlı Ocakları’nın Fethullahçı çeteyi öven paylaşımları ortaya çıktı.
29.04.2019
OSMANLI OCAKLARI’NDAN FETÖ’YE ÖVGÜLER için yorumlar kapalı
6
Vatan Partisi (VP) lideri Doğu Perinçek, Aydınlık gazetesinde yayınlanan dünkü yazısında cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Türkiye İttifakı' söylemine değindi. Perinçek, Türkiye İttifakı'nın içinde Vatan Partisi'nin de olması gerektiğini belirterek "ABD, MHP ve Vatan Partisi'nin olduğu bir ittifak istemiyor" ifadelerine yer verdi.
29.04.2019
PERİNÇEK’TEN ‘İTTİFAK’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
0
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek "Türkiye ekonomik zorlukların altından Amerikalardan, Avrupalardan, oradan buradan el açarak, dilenerek, IMF'siz IMF programı uygulayarak veya Washington'dan gelen reçetelerle değil, üretim devrimiyle çıkacaktır" dedi.
18.04.2019
PERİNÇEK’TEN ‘ÜRETİM DEVRİMİ’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
0
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birkaç gün içinde başlayacağını duyurduğu Fırat'ın doğusuna yapılacak harekata ilişkin, "Türkiye'nin güvenliği için bu harekat gerekliydi" dedi.
13.12.2018
PERİNÇEK’TEN ERDOĞAN’A DESTEK! için yorumlar kapalı
0
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ABD ve Ukrayna'nın Türk Akımı'nı durdurmayı amaçlayan bir anlaşma imzaladığına işaret ederek "ABD, Avrasya'nın enerji yollarına bir tür savaş açtı. Kerç Boğazı'ndaki kışkırtma, yalnız Rusya'ya değil, Türkiye ve tüm Avrasya ülkelerini hedef alıyor" dedi.
29.11.2018
AMAÇLARI TÜRK AKIMINI DURDURMAK! için yorumlar kapalı
0
ABD-Türkiye krizinde Erdoğan'a bir destek de Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten geldi. Perinçek, krizde 'aynı gemide değiliz' diyenlere tepki göstererek, "Bugün ya Tayyip Erdoğan'la birlikte ABD emperyalizmine karşı Türkiye gemisindesin ya da Amerika gemisindesin! Üçüncü bir gemi yok!" ifadesini kullandı. Perinçek, ABD'ye karşı mücadele eden Erdoğan'ın yanında olduğunu söyledi.
17.08.2018
ERDOĞAN’IN KAYIĞINA BİNDİ! için yorumlar kapalı
2
Nükleer silah deposunu düşük seviyeli nükleer başlıklı füzelerle çeşitlendirmeyi planladığını açıklayarak Rusya, Çin, İran ve Kuzey Kore'yi hedef tahtasına yerleştiren ABD Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) yayınladığı yeni nükleer doktrininin yansımaları sürüyor.
06.02.2018
‘Türkiye, kendini ABD’nin nükleer hedefi pozisyonunda bulabilir’ için yorumlar kapalı
6