uyarı

İBB seçimlerini kaybettikten sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na tekrar atanan Murat Kurum'a ilk uyarı Naci Görür'den geldi.
13.07.2024
0
97
Türkiye, Kahramanmaraş'taki iki yıkıcı depremle sarsıldı... Japon Profesör Toda Shinjin bu büyüklükteki depremlerin 1000 yılda bir görülebileceğini söyleyerek "Depremin ne zaman nerede olacağını tahmin edemeyiz. Ama aynı bölgede (Kahramanmaraş) güçlü bir deprem yaşanma olasılığını göz ardı etmemeliyiz” şeklinde uyarılarda bulundu.
10.02.2023
Japon Profesör’den Uyarı: Aynı Bölgede Güçlü Bir Deprem Olasılığını Göz Ardı Etmemeliyiz için yorumlar kapalı
23
Kazakistan, Özbekistan ve Kırgızistan devletleri, vatandaşlarını uyardı.
22.09.2022
Kazakistan, Özbekistan ve Kırgızistan’dan Vatandaşlarına ‘Savaş’ Uyarısı için yorumlar kapalı
37
Çin İHA'sının tüm uyarılara rağmen ada üzerindeki uçuşuna devam etmesinin ardından Tayvanlı askerler tarafından gerçek mermi kullanılarak uyarı ateşi açıldığı aktarıldı...
30.08.2022
Bölgede Gerilim Tırmanıyor: Tayvan Ordusu, Çin’e ait İHA’ya Uyarı Ateşi Açtı için yorumlar kapalı
14
İsmailağa cemaatine bağlı olan ve ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Vahhabi inancına mensup kişilerin bazı camilerde vaaz verdiklerine dair haberler nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı’na yönelik eleştirilerini sürdürüyor.
15.07.2022
Cübbeli Ahmet’ten Diyanet’e Bir Uyarı Daha: ”Camileri Vermişsiniz Vahhabilerin Eline, İçten Dıştan Altımızı Oyuyorlar” için yorumlar kapalı
48
'Cübbeli Ahmet' diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Kuveytli Vehhabi 'şeyh'i Osman El Hamis'in Sakarya'da camide vaaz vermesi üzerine Diyanet'i uyardı.
12.07.2022
Cübbeli Ahmet’ten Diyanet’e Uyarı: ‘Kontrol Kaybedildi, İç Savaşı Körüklemiş Olacaksınız’ için yorumlar kapalı
9
Türkiye'nin bütün ikazlarına rağmen Ege adalarını silahlandıran Yunanistan'da çarpıcı bir iddia gündeme geldi.
24.06.2022
Yunan Basınından Flaş 15 Temmuz İddiası: Rusya Vatandaşlarını Uyardı! Ege Sahillerinden Uzak Durun! için yorumlar kapalı
69
İsrail, Türkiye’deki vatandaşlarına yönelik kritik bir uyarıda bulundu.
13.06.2022
İsrail’den Vatandaşlarına “İstanbul’u Derhal Terk Edin” Uyarısı için yorumlar kapalı
53
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Zonguldak Ereğli açıklarında meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depremin, Batı Karadeniz kıyılarına paralel uzanan deniz altındaki kuzeydoğu ve güneybatı doğrultulu bindirme fayından kaynaklandığını söyledi. Sözbilir, "Şu anki bilgiler ışığında bu fayların 7'ye varan deprem üretme...
13.04.2022
Prof. Dr. Sözbilir’den Tüyler Ürperten Deprem Uyarısı: 7 Büyüklüğünde Olacak için yorumlar kapalı
1
Meteoroloji, haftalık hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Rapora göre, sağanak hafta boyu sürecek. Ayrıca Hava sıcaklıklarının; güney kesimlerde mevsim normalleri üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
04.04.2022
Meteoroloji’den 32 Kent İçin Uyarı! için yorumlar kapalı
12
İsveç Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'ye seyahat uyarısında bulundu. Ankara’daki Büyükelçiliği’nin resmi sitesinden yayınlanan uyarıda ''Sınır illerinin Hatay, Kilis, Şırnak ve Hakkari'nin tamamına gereksiz yere seyahat edilmemesini tavsiye ediyoruz'' denildi.
29.03.2022
İsveç’ten Türkiye’ye ‘Seyahat Etmeyin’ Uyarısı! için yorumlar kapalı
8
Batman Valiliği, 8 Mart'ta uçaksavar atışları gerçekleştirileceğini açıkladı. Valilik, vatandaşlara "yüksek patlama sesleri" konusunda uyarıda bulundu.
07.03.2022
Batman Valiliği’nden Uyarı: Yüksek Patlama Seslerine Dikkat! için yorumlar kapalı
30