üsküdar

İstanbul’da yeşil alan ve deprem toplanma alanına ihtiyaç varken AKP’li Üsküdar, Bağcılar ve Tuzla Belediyesi arazilerini satışa çıkarıp yapılaşmaya açacak. AKP’li Zeytinburnu Belediyesi ise park alanına kapalı yüzme havuzu inşa edecek.
12.03.2023
İstanbul’daki AKP’li İlçe Belediyeleri, Yeşil Alanları Yapılaşmaya Açtı için yorumlar kapalı
6
Kaçak Afganların taşkınlıkları devam ederken Türk gençleri bu duruma tepki göstermeye başladı.
04.05.2022
İstanbul’da Afganistan Bayrağı Açan Kaçaklara Türk Gençleri Müdahale Etti için yorumlar kapalı
85
Bakan Koca’nın kurucusu olduğu Medipol Üniversitesi için Üsküdar’daki 4 bin 164 metrekarelik bir alanın imar planı değiştirildi. Arazi, konut ve ortaöğretim tesisleri alanından ‘yüksek öğretim tesisi alanına’ dönüştürüldü.
02.05.2022
Bakanlık, Medipol Üniversitesi İçin İmar Planını Değiştirdi için yorumlar kapalı
67
İstanbullulara İSKİ'den kritik bir uyarı geldi. İSKİ, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Ataşehir, Maltepe, Pendik ve Tuzla ilçelerinin bazı mahallelerine 18 saatlik su kesintisi olacağını duyurdu.
28.02.2022
İstanbul’da Su Kesintisi için yorumlar kapalı
4
Son dakika haberi: İstanbul Üsküdar'da bir binada patlama meydana geldi. 3 katlı binadaki patlamada yaralılar olduğu belirtiliyor.
07.02.2022
Üsküdar’da 3 Katlı Bir Binada Patlama: Yaralılar Var için yorumlar kapalı
14
Devletten aldığı dev kamu ihaleleriyle gündeme gelen iş insanı Mehmet Cengiz’in kardeşi ve Cengiz Holding’in ortağı Kazım Cengiz'e ait Üsküdar Küçükçalıca’daki villa arazisinin imar planı değişikliği Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından onaylandı.
02.02.2022
Mehmet Cengiz’in Kardeşine Bakanlıktan Özel Plan için yorumlar kapalı
117
Üsküdar'ın tarihi semtlerinden olan Kandilli'deki tek çocuk parkı, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkarılarak 'ticari alan' olarak kiraya verildi. Hem deprem toplanma alanı hem de çocuk parkı olan ve içinde korunması gereken tarihi yapının bulunduğunu belirten Mahalle sakinleri, ihalenin iptal edilerek alanın çocuk parkı olarak kalmasını istiyor.
19.12.2021
Kandilli’deki Tek Çocuk Parkı, Ranta Açıldı! için yorumlar kapalı
9
TÜGVA sızıntısındaki belgelerde, vakfın Üsküdar Evlendirme Dairesi’nde yurtlarda kalan öğrenci ve il temsilcileri için verilecek iftar yemeği için düzenlenen yemeğin Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden talep edildiği ortaya çıktı.
02.11.2021
TÜGVA Belgeleri: Üsküdar’daki İftarın Faturası Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Talep Edildiği Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
3
3 kişilik uzman bilirkişi heyeti, Fahrettin Altun'un Üsküdar'da kiraladığı araziye izinsiz yaptırdığı yapılarla ilgili bir rapor hazırladı. Raporda, arazinin Boğaziçi Kanunu kapsamında bulunduğu, dolayısıyla imar mevzuatının ihlal edildiği belirtildi.
13.09.2021
Bilirkişi, Fahrettin Altun’u Haksız Buldu için yorumlar kapalı
0
İstanbul Üsküdar meydanda bankta oturan 81 yaşındaki yaşlı adam silahla intihar etti.
03.03.2021
Üsküdar’da 81 Yaşındaki Adam Yaşamına Son Verdi için yorumlar kapalı
6
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Üsküdar Kısıklı'daki evinin yakınında bulunan, 1645 metrekarelik arazisini 18 milyon 950 bin TL tahmini bedelle satışa çıkarıldı.
19.12.2020
ERDOĞAN’IN MAHALLESİNDE ‘TRAMPA’ YÖNTEMİYLE ARAZİ VE KONAK SATIŞI için yorumlar kapalı
1
Öğretmenler için "Kendini Geliştir Geleceği Değiştir" adlı uzaktan eğitim programı kapsamında toplanan kişisel bilgiler hacklendi. Binlerce öğretmenin bilgileri bir internet sitesinde paylaşıldı.
28.04.2020
BİNLERCE ÖĞRETMENİN KİŞİSEL BİLGİLERİ ÇALINDI! için yorumlar kapalı
5