ümraniye belediyesi

AKP'li Ümraniye Belediyesi, 24 arsasını satma kararı aldı. CHP’li Meclis Üyesi Çelik, İstanbul’u bekleyen deprem tehlikesine dikkat çekerek, “Arsaların kentsel dönüşüm için değerlendirilmesi gerekiyordu” dedi.
19.03.2022
Deprem Umurlarında Değil! AKP’li Ümraniye Belediyesi, 24 Arsasını Satma Kararı Aldı için yorumlar kapalı
9
AKP’li Ümraniye Belediyesi’nin pandemi gerekçesiyle TÜGVA’dan kira almadığı ve belediyeye ait kütüphanenin polis karakoluna dönüştürüldüğü açığa çıktı.
03.07.2021
AKP’li Ümraniye Belediyesi’nden Bilal Erdoğan’ın Vakfı TÜGVA’ya Kıyak! için yorumlar kapalı
0
AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı, koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı Ümraniye Belediye Başkanı’nın babası Ahmet Galip Yıldırım’ın cenaze töreni hakkında yapılan şikayet sonucunda takipsizlik kararı verildi.
28.06.2021
Erdoğan’ın da Katıldığı Hıncahınç Cenaze Hakkında Mahkemeden Takipsizlik Kararı için yorumlar kapalı
0
AKP’li Ümraniye Belediyesi’nin oyun grubu almak için açtığı ihale, Eyüpsultan Belediyesi’nin eski başkan yardımcısı Muhammet Esat Nuhoğlu’nun şirketine gitti.
27.06.2021
AKP’li Ümraniye Belediyesi’nin İhalesi Nuhoğlu’nun Şirketine Gitti için yorumlar kapalı
4
"Çalışanların maaşını ödeyemiyoruz" diyerek 100 milyon lira borçlanma talebinde bulunan Ümraniye Belediyesi, 7 yıl kapsamlı bir restorasyonla tümüyle yenilenen Hekimbaşı Av Köşkü'nde yeni bir restorasyon başlattı. 5 ay sürecek restorasyon için düzenlenen ihale gizli kapaklı yapıldı. Yeni restorasyon için milletin cebinden 10.5 milyon lira ödenecek.
11.06.2021
AKP’li Belediyeden 10 Milyon Liralık Gizli Restorasyon İhalesi için yorumlar kapalı
3
AKP’li Ümraniye Belediyesi’nin, Yeni Akit Gazetesi Yazarı Yaşar Değirmenci tarafından yazılan ve içerisinde skandal ifadeler yer alan ‘Modern dünyada görgü kuralları’ isimli kitabı ücretsiz olarak dağıttığı ortaya çıktı.
07.06.2020
AKP’Lİ BELEDİYE, 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ İLE DALGA GEÇEN YANDAŞ YAZARIN KİTABINI DAĞITTI için yorumlar kapalı
1
Ümraniye Belediyesi yine yaptı yapacağını! AKP’li Belediye, bir sokağa, uluslararası terör listelerinde adı bulunan, El Kaide’li AbdullahAzam’ın ismini verdi. Terör listelerinde de adı bulunan Azam, küresel cihat fikrinin temsilcileri arasında yer alıyor. CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, konuyu TBMM gündemine taşıdı ve önerge verdi. Sözcü’den Aliekber Ertürk’ün haberine göre, Tanrıkulu,...
18.07.2017
ÜMRANİYE BELEDİYESİ YAPTI YAPACAĞINI için yorumlar kapalı
1