ucuz

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Kayseri’de vatandaşların ucuz gıda alabilmek için kuyruğa girdiği görüntüleri paylaştı. Özkan, “AKP yönetemiyor, vatandaş bedel ödüyor. Ülkenin dört yanı kuyruklarla doldu” dedi.
17.02.2022
Kayseri’de TMO Önünde Ucuz Gıda Kuyruğu için yorumlar kapalı
72
250 bin dolarlık gayrimenkul satışıyla vatandaşlık verileceği tepkilere neden olmaya devam ederken, tartışmalara konu olan promosyonun hazırlanan reklam filmleri ile Arap kanallarında yayınlandığı ortaya çıktı.
22.12.2019
SATILIK VATANDAŞLIK REKLAMI ARAP KANALLARINDA YAYINLANDI için yorumlar kapalı
9
Adana'da pazar günleri gece yarısı kurulan bit pazarında ucuz ve ürün çeşitliliği arayan vatandaşlar, sabahın ilk saatlerinden itibaren adeta akın ediyor.
19.02.2019
ADANA’DA BİT PAZARINA İNSANLAR AKIN EDİYOR için yorumlar kapalı
54
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yılbaşı nedeniyle ucuza satılan ürünlere itibar edilmemesi gerektiğini bildirdi.
16.12.2018
UCUZA SATILAN ÜRÜNLERE DİKKAT! için yorumlar kapalı
0
Antalya'da fırın ve marketlerde 1 lira olan ekmeği 75 kuruştan satarak haksız rekabete yol açtığı öne sürülen market işletmecisi hakkındaki dava karara bağlandı.
30.04.2018
‘Ucuz ekmek’ satışına haksız rekabet kararı için yorumlar kapalı
0
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, marketlerdeki ucuz et satışında piyasanın oturduğunu, tüketicinin memnun olduğunu, satıcıların piyasayı görebildiğini söyledi.
12.12.2017
Fakıbaba’dan ‘ucuz et’ açıklaması: Fiyatlar en fazla 50 kuruş zamlanır için yorumlar kapalı
1
Türkiye’ye benzer şekilde art arda terör saldırılarına maruz kalan Avrupa başkentleri turizmde büyümeye devam ederken, Türkiye düşük fiyata rağmen rekabette zorlandı
04.07.2017
En ucuz oteller Türkiye’de için yorumlar kapalı
2