uçak

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi'nin uçağı, Pekin'in 'tek Çin politikasına ihanetin bedeli olacağı' uyarılarına rağmen Tayvan'a indi.
02.08.2022
Nancy Pelosi’nin Uçağı, Tayvan’a İndi için yorumlar kapalı
0
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin olası Tayvan ziyareti ABD-Çin gerilimini artırırken, Çin ordusu Tayvan Boğazı’nda büyük çaplı askeri tatbikat başlattı, ABD ise bölgeye uçak gemisini gönderdi. Çin'deki sosyal medya platformlarında savaş uçaklarının Pelosi’nin uçağına müdahale edebileceği önerileri de dikkat çekiyor.
01.08.2022
Tayvan Hattında Savaş Tamtamları Çalıyor! ABD Uçak Gemisini Tayvan’a Gönderdi: Çin Açık Açık Tehdit Etti için yorumlar kapalı
19
Bursa'da Yunuseli Havalimanı yakınlarında tek motorlu bir uçak düşerek yanmaya başladı. İlk belirlemelere göre iki kişi yaşamını yitirdi.
25.04.2022
Bursa’da Uçak Düştü için yorumlar kapalı
22
Resmi Gazete'de yayınlanan kanunla birlikte, Katar asker ve uçaklarının Türkiye'de konuşlanmasına izin verildi. Yaklaşık bir yıl önce Katar ile yapılan eğitim anlaşmasına göre 36 Katar uçağı ve 250 Katar askeri Türkiye'ye gelebilir.
01.04.2022
Katar Ordusuna ait 36 Uçak ve 250 Asker, Türkiye’de Konuşlanabilecek! Resmi Gazete’de Yayınlandı için yorumlar kapalı
31
Rusya Devlet Başkanı Putin, Ukrayna'nın doğusundaki Donbas'a özel askeri operasyon başlattıklarını duyurdu. Başkent Kiev'in yanı sıra Harkov, Kramatorsk, Mariupol, Mykolaiv, Odesa kentlerinde art arda patlamalar yaşandı. Rus Haber Ajansı ise Karadeniz Filosu'nun çıkartma harekatı başlattığını duyurdu. Reuters'ın haberine göre, Ukrayna ordusu, Luhansk bölgesinde 6 Rus uçağının ve 2 Rus helikopterinin...
24.02.2022
İşgal Başladı! 6 Uçak Düşürüldü, Halk Kiev’i Terk Ediyor için yorumlar kapalı
16
Koronavirüs aşısı yaptırmayanlar için şehirler arası seyahatte PCR testi zorunluluğu dün kaldırılmıştı
16.01.2022
Uçakla Seyahatte Aşısızlar için PCR Zorunluluğu Yeniden Getirildi için yorumlar kapalı
4
Brezilya'da 1,3 ton uyuşturucunun yakalandığı özel jetin sahibi ACM Holding patronu Şeyhmus Özkan, savcılığın itirazı üzerine tutuklandı. Özkan, ifadesinde suçlamaları kabul etmedi.
31.12.2021
Brezilya’da 1.3 Ton Kokain Yakalanan Uçağın Sahibi Tutuklandı için yorumlar kapalı
6
Suçluların, İçişleri Bakanı ile fotoğraf çektirip bu fotoğraf üzerinden nüfuz elde ettiği düşünülüyor.
31.12.2021
Bakan Soylu’nun Brezilya’da 1.3 Ton Uyuşturucu Yakalanan Uçağı İşleten Firmanın Sahibiyle de Fotoğrafı Çıktı için yorumlar kapalı
27
Brezilya’da geçtiğimiz Ağustos ayında İstanbul merkezli firma tarafından işletilen jette, 1.3 ton uyuşturucu bulunmasıyla ilgili İstanbul’da gözaltına alınan pilotun, ifadesinde “Uyuşturuculardan haberim yoktu. Valizler havalimanı girişinde güvenlik ekibince incelenir. Bizim öyle bir yetkimiz yok” dediği öğrenildi. Adliyeye sevk edilen pilot tutuklanırken, gözaltındaki şirket sahibi ve 5 şüphelinin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.
29.12.2021
Brezilya’da Yakalanan Kokain Dolu Uçağın Pilotu Tutuklandı için yorumlar kapalı
0
Brezilya’da geçtiğimiz Ağustos ayında içerisinde 1.3 ton uyuşturucu bulunan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı uçağı olarak yıllarca kullanıldıktan sonra 2016'da satılan ATA isimli uçağı işleten ACM firmasının İstanbul’daki ofisine operasyon düzenlendi.
28.12.2021
Brezilya’da İçinde 1.3 Ton Uyuşturucu Yakalanan Uçağı İşleten Firmaya Operasyon! için yorumlar kapalı
13
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ABD'nin talebiyle 'kara para aklama' suçlamasıyla Avusturya'da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz'a ait SBK Holding'in uçağına binerken fotoğrafı ortaya çıktı.
28.11.2021
İçişleri Bakanı Soylu’nun SBK’nın Uçağına Binerken Fotoğrafı Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
109
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Hava Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral İbrahim Nasır Muhammed Al-Alawi, Mavi Bayrak tatbikatına katılmak için İsrail'e geldi.
26.10.2021
BAE’den Bir İlk! İsrail’de Askeri Tatbikata Katıldı için yorumlar kapalı
1