toprak satışı

Hazine'ye ait arsalar, araziler, tarım alanları ve 2B'lerin satışına hız veren AKP iktidarı bir yandan da kamuya ait konutları elden çıkartıyor. Geçtiğimiz yıl toprak satışında adet ve gelir bazında rekor kırıldı.
17.04.2024
İktidar Arazi Satışında 2023’te Rekor Kırdı için yorumlar kapalı
22
Kanada, vatandaşlarının artan fiyatlar nedeniyle ev bulmakta zorlanmasının ardından harekete geçti. Yabancılara konut satışı iki yıl süreyle yasaklanacak.
09.04.2022
Kanada, Yabancılara Konut Satışını Yasaklıyor için yorumlar kapalı
28
Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kentteki Suriyelilerin durumuna ilişkin çok kritik uyarılarda bulundu. Savaş, "Yeni doğan her 4 çocuktan 3'ü Suriyeli. Böyle giderse biz azınlığa düşeceğiz. Uyarıyorum, 'Hatay gidiyor" dedi.
15.03.2022
Ulu Önder Atatürk’ün Büyük Mücadelesiyle Türk Topraklarına Katılan Hatay, Suriyeli Nüfus Artışıyla El Değiştiriyor için yorumlar kapalı
12
Suriyelilerin yoğun olarak bulunduğu Hatay'ın Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kritik uyarılarda bulundu. Savaş, “Köylüler topraklarını Suriyelilere satıp gidiyor. Özellikle sınır köylerine Suriyeliler yerleşiyor” dedi.
10.01.2022
Hatay Toprak Satışıyla El Değiştiriyor için yorumlar kapalı
42
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, her fırsatta yerli ve milli vurgusu yapan AKP’nin yabancılara parsel parsel toprak satmaya devam ettiğini söyledi.
02.06.2021
CHP Milletvekili Hasan Baltacı: AKP, Yabancılara Parsel Parsel Toprak Satmaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı
4