tesis

Yurttaşa, ucuz sebze için akşam saatlerinde pazara gitmelerini tavsiye eden Diyanet’in, Elazığ’da yapımı devam eden ve İzmir’de yapımına başlanacak olan tesislerinin toplam maliyeti dudak uçuklattı. AKP Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un, “Tasarruf tedbirlerinden dolayı bazı tesislere başlamama durumu söz konusuydu. Ama biz bunun Elazığ açısından ne kadar önemli olduğunu anlatınca bakanlığımız...
19.01.2022
Diyanet İki Binasına Milyonları Saçtı için yorumlar kapalı
4
Diyanet, Antalya’daki lüks bir tesiste 2-7 Kasım’da rehberlik semineri, 14-16 Kasım’da da istişare toplantısı düzenledi.
19.11.2021
Diyanet, Antalya’da Beş Yıldızlı Lüks Tesiste İki Hafta Kamp Kurdu için yorumlar kapalı
9
Rusya'da ileride diriltilme umuduyla kriyojenik olarak dondurulmak için servet ödeyen insanların cesetleri tutuldukları tesisten çalındı.
14.09.2021
Rusya’da Zenginlerin Dondurularak Korunan Cesetleri Tutuldukları Tesisten Çalındı için yorumlar kapalı
0
İran'ın Bocnurd kentindeki petrokimya tesisinde patlama meydana geldi, olayda ölü ya da yaralının olmadığı açıklandı.
22.01.2021
İran’da Petrokimya Tesisinde Patlama Meydana Geldi için yorumlar kapalı
0
AKP'li Beyoğlu Belediye yönetimi ise mahkeme kararını beklemeden, İBB’ye ait mülkü kullanmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Kredi Yurtlar Kurumu ile protokol yapmak üzere Belediye Meclisi’nden yetki istedi.
12.12.2020
BEYOĞLU BELEDİYESİ, İBB’NİN TESİSLERİNİ KULLANMAK İÇİN MECLİSTEN YETKİ İSTEDİ için yorumlar kapalı
0
Yurttaşlara, “Ucuz alışveriş için pazara akşam gidin” tavsiyesinde bulunan Diyanet, 28 bin metrekarelik tesisin çevre düzenlemesi için 2 milyon 749 bin TL’lik sözleşme imzalandı
08.12.2020
YURTTAŞA ‘PAZARA AKŞAM GİDİN’ DİYEN DİYANET’TEN PEYZAJA 2.7 MİLYON TL! için yorumlar kapalı
18
Bursa’nın Orhangazi ilçesindeki plastik geri dönüşüm tesislerinde yangın çıkarken, yan taraftaki zeytinlik alana da sıçradı. Alevler, itfaiye ekiplerinin 3 saatlik müdahalesiyle kontrol altına alındı. Dumandan etkilenen 7 kişi ve ilçe itfaiye müdürü ile 2 itfaiye eri, hastaneye kaldırıldı.
28.06.2020
BURSA’DA GERİ DÖNÜŞÜM TESİSLERİ YANIYOR için yorumlar kapalı
58
Tatlar Arıtma Tesisleri’nin yenilenmesi amacıyla 2007 ve 2009 yılında Büyükşehir Belediye Meclisin'den 536 Milyon TL borçlanma yetkisi aldığı ancak bu paranın başka işlerde kullanıldığı ortaya çıktı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski başkan Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.
14.05.2020
ABB BAŞKANI YAVAŞ’TAN MELİH GÖKÇEK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU için yorumlar kapalı
1
Türkiye’nin 1990’lardan beri sıfırdan hiçbir aşı üretmediğine dikkat çeken Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, “Milyonlarca doz aşı üretecek bir kapasitemiz henüz yok” açıklamasında bulundu. Ceyhan, ayrıca kademeli alınan önlemlerin dezavantajının yaşandığını söyledi.
12.04.2020
PROF. DR CEYHAN: “AŞIYI BULSAK BİLE ÜRETECEK TESİSİMİZ YOK” için yorumlar kapalı
2
Koronavirüsün etkisinin giderek arttığı İngiltere’de, hastalığın ortaya çıkışıyla ile ilgili iddialar gündemden düşmüyor. İngiliz basını, Wuhan’daki bir enstitüye ait fotoğrafları yayınlayarak tartışmaları tekrardan alevlendirdi.
11.04.2020
İNGİLİZ BASININDAN FLAŞ İDDİA: KORONAVİRÜS BU TESİSTEN Mİ YAYILDI? için yorumlar kapalı
0
Maine eyaletine bağlı Farmington'daki bir tesiste meydana gelen patlamada bir itfaiyeci öldü, çok sayıda yaralı olduğu bildiriliyor.
16.09.2019
ABD’DE PATLAMA: ÇOK SAYIDA ÖLÜ VE YARALI VAR için yorumlar kapalı
1
TürkAkım’ın Kıyıköy alım terminalinin yüzde 70’i tamamlandı. TürkAkım Sözcüsü Aslı Esen “Türkiye’deki alım terminali, 70 oranında tamamlanmış durumda ve inşaatı devam ediyor. Boru hattının tüm kesimleri artık birleştirildi. Takvimde herhangi bir aksama olmadan 2019 yılında işletime geçmesini bekliyoruz” dedi.
11.05.2019
‘ALIM TERMİNALİ, 70 ORANINDA TAMAMLANMIŞ DURUMDA VE İNŞAATI DEVAM EDİYOR’ için yorumlar kapalı
2