temel karamollaoğlu

İsmi, "Ali Babacan'la birlikte yeni parti kuracak" iddiasında geçen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul'da gerçekleştirilen D-8'in 22. kuruluş yıldönümü toplantısına katıldı.
30.06.2019
ABDULLAH GÜL ÇİFT BAŞLILIK YARATIYOR için yorumlar kapalı
0
Saadet Partisi, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen ve 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendi adaylarıyla yarışacaklarını açıkladı.
14.05.2019
SAADET PARTİSİ’NDEN 23 HAZİRAN AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
0
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Saadet Partisi ile ilgili sözlerini eleştiren bir vatandaşa “24 Haziran’da Saadet Partisi sattı bu milleti, hadi oradan densiz. Karamollaoğlu sattı. Densiz, ne söylüyorsun? Utanmadan bir de milletin içine çıkıyorsunuz" dedi.
18.03.2019
SOYLU KENDİSİNE İTİRAZ EDEN VATANDAŞA ‘DENSİZ’ DEDİ için yorumlar kapalı
1
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, düzenlenen tören ile partisinin Kayseri belediye başkan adaylarını açıkladı. Aday tanıtım toplantısında konuşan Karamollaoğlu, bir ilçe başkanının 'Hainlere oy vereceğinize hırsızlara oy verin' dediğini belirterek, "Bizim içimizde hırsız ve hain çıkmaz. Herkes bunu böyle bilsin. 'Hırsızlık yok' diyemiyor. 'Bizim hırsızımız iyidir' diyor. Hırsızlık...
09.02.2019
‘BİZİM HIRSIZIMIZ İYİDİR’ için yorumlar kapalı
0
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Merkezi'nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret etti. Görüşme sonrası liderler kamera karşısına geçti.
26.11.2018
KILIÇDAROĞLU’NDAN KARAMOLLAOĞLU ZİYARETİ için yorumlar kapalı
2
Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın Refah Partisi’ni yeniden kurma girişimleriyle ilgili yaptığı açıklamada, "Doğru bir yaklaşım olmadığını düşünüyorum. Ancak yapacak bir şey yok. Demokrasilerde böyle şeyler var. Erbakan hocamızın oğlu, kendisini de severiz böyle bir girişimde bulundu. Eğer Erbakan hocamız hayatta olsaydı, herhalde kendisini falakaya...
25.11.2018
‘FATİH ERBAKAN’I FALAKAYA YATIRIRDI’ için yorumlar kapalı
0
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, KRT canlı yayınında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, AK Parti'nin 4 Kasım'da yerel seçim yapma planının olduğunu söyleyerek, Meclis'teki partilere ve milletvekillerine seslendi: Allah rızası için yapmayın...
14.08.2018
‘ALLAH RIZASI İÇİN YAPMAYIN’ için yorumlar kapalı
2
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılacak törene katılacağı öğrenildi.
09.07.2018
TEMEL KARAMOLLAOĞLU’NDAN FLAŞ KARAR! için yorumlar kapalı
2
SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu dün TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı Mecliste ziyaret etti.
23.02.2018
Karamollaoğlu’ndan ittifak ısrarına tepki: Biz yerimizde iyiyiz için yorumlar kapalı
0
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Şişli'de bir otelde düzenlenen 'Ulusal Basın Buluşması' etkinliğinde, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
18.01.2018
Karamollaoğlu’ndan Gül açıklaması: Aday olma ihtimali olur için yorumlar kapalı
0
Partisinin İzmir teşkilatı tarafından Kemalpaşa ilçesindeki Dere Mesire Yeri'nde düzenlenen teşkilat eğitimi toplantısına katılan Karamollaoğlu, hukukun ülkenin en önemli meselelerinden biri olduğunu vurgulayarak, hukuka, adalete güven kalmadığını söyledi.
15.01.2018
Karamollaoğlu’ndan AYM tepkisi: Böyle hukuk olur mu? için yorumlar kapalı
0
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin uyum yasaları konusundaki görüşlerini anlatmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.
04.01.2018
Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu’ndan ‘uyum’ açıklaması için yorumlar kapalı
0