tatil

İstanbul Valiliği, etkili olması beklenen yoğun kar yağışı tedbirlerini tek tek açıkladı. Kentte üniversiteler ve tüm özel ile resmi okullar 14 Mart tarihine kadar tatil edildi.
09.03.2022
İstanbul’da Eğitime Kar Engeli! Tatil Kaç Gün Sürecek? için yorumlar kapalı
6
Orman yangınlarının ardından turistlerin terk ettiği, hayalet şehre dönen Marmaris'te turizmciler bir kez daha "Tatilinizi iptal etmeyin" çağrısı yaptı.
12.08.2021
Marmaris’te Turizmcilerden ‘Tatilinizi İptal Etmeyin’ Çağrısı için yorumlar kapalı
0
İngiltere'nin saygın gazetelerinden The Times, tatile aç olan İngilizlerin saç ekme ve estetik operasyonu yaptırarak Türkiye'ye karantina uygulaması olmadan tatile geldiklerini ortaya çıkardı. Gazete, "Normalde Türkiye karantina uyguluyor fakat estetik operasyonlarında bu uygulamayı yapmıyorlar" yorumunu yaptı.
19.04.2021
İngilizlerin Saç Ektirme Oyunu! Türkiye’deki Seyahat Yasağını Delip Tatil Yapıyorlar için yorumlar kapalı
0
Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Türkiye'ye Ukrayna'ya desteğinden dolayı teşekkür ederek, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ukrayna'yı, geçici olarak işgal altındaki topraklarımızı, Kırım'ı desteklemesi önemli" dedi. Zelenskiy ayrıca Ukrayna vatandaşlarına Türkiye'ye tatile gitmeleri çağrısı yaptı.
16.04.2021
Zelenskiy’den Ukraynalılara Türkiye’ye Tatile Gidin Çağrısı için yorumlar kapalı
2
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan önemli uyarılar... Ceyhan yazlıklarına ve tatil bölgelerine gidecekler için "Normalde yüz bin nüfuslu yerlerde sağlık alt yapısı yetersiz. İyice düşünmelerinde yarar var. Herkesin mutlaka tatile gitmesi gerekmiyor. Evde kalmak tatile gitmekten daha sağlıklı" dedi.
27.05.2020
PROF. DR. MEHMET CEYHAN’DAN TATİLE GİDECEKLERE UYARI için yorumlar kapalı
1
Turizm sektörü için önemli açıklamalarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Hedefimiz, haziran ortası itibariyle aşamalı olarak hava trafiğini açmak ve temmuz ayı içinde de yoğunluğunu artırmak. Bayramdan sonra İstanbul’dan çıkışlar için tatil amaçlı özel izin belgesi oluşturulacak" dedi.
23.05.2020
BAYRAMDAN SONRA TATİL PLANLARI OLANLAR DİKKAT! BAKAN ERSOY TARİH VERDİ için yorumlar kapalı
0
Corona virüsüne ilişkin son gelişmeleri ele alan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, alınan son tedbirleri anlatıyor... Bakan Koca okul tatilinin uzatıldığını açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk ise okulların 30 Nisan'a kadar tatil edildiğini belirtti.
25.03.2020
İKİ BAKANDAN ORTAK AÇIKLAMA: TATİL 30 NİSAN’A KADAR UZATILDI için yorumlar kapalı
0
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Kur'an kurslarımız iki hafta süreyle tatil edilmiştir" dedi.
13.03.2020
KURAN KURSLARI TATİL EDİLDİ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Beştepe’de düzenlenen koronavirüs zirvesi sonrası açıklamalarda bulundu.
12.03.2020
KRİTİK TOPLANTI SONA ERDİ: OKULLAR TATİL EDİLDİ için yorumlar kapalı
0
Uşak’taki Sıracevizler Deresi üzerinde bulunan Bahadır Barajı’nda oluşan çatlaklar nedeniyle karşı çevrede bulunan dört köyde okullar tatil edildi. Yetkililer, vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.
21.02.2020
UŞAK’TA BARAJ ÇATLADI! BÖLGEDEKİ OKULLAR TATİL EDİLDİ için yorumlar kapalı
24
Madagaskar'da "Belna" kasırgası nedeniyle kırmızı alarm verildi. Kasırga nedeniyle havaalanının kapatıldığı ve iş yerlerinin tatil edildiği açıklandı.
09.12.2019
MADAGASKAR’DA BELNA KASIRGASI HIZLA İLERLİYOR! OKULLAR TATİL EDİLDİ için yorumlar kapalı
0
İstanbul Valiliği, ağır hasarlı ve az hasarlı toplam 29 okulda 30 Eylül 2019 Pazartesi günü eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Ayrıca öğrencilerin 1 Ekim'den itibaren hangi okullarda eğitime devam edecekleri yarın saat 14.00'e kadar duyurulacağı açıklandı.
29.09.2019
İSTANBUL’DA HASARLI 29 OKULDA EĞİTİME ARA VERİLDİ için yorumlar kapalı
0