Tasarı

Neredeyse her hafta Yunanistan ordusuyla tatbikat yapan ABD'nin, Türkiye'nin satın aldığı F-35'lerin Atina'ya verilmesi için Senato'da hızlı bir oylama yapabileceği belirtildi.
22.11.2021
ABD’li Senatörden Skandal Adım: Türkiye’nin F-35 Savaş Uçakları, Yunanistan’a… için yorumlar kapalı
21
Almanya, Fransa’dan sonra ülkücü hareketi yasaklamak ve her türlü faaliyetini takip için yasa tasarısı getiriyor. Tasarı, Merkel’in partisi CDU ile Yeşiller ve Liberal Parti tarafından hazırlanıyor. Bu üç partinin oyu yasağa yetiyor. Tasarı kanunlaşırsa, ülkücü dernek ve faaliyetler yasaklanacak.
18.11.2020
ALMANYA’DA YASA TASARISI HAZIRLANDI: ‘ÜLKÜCÜ HAREKET’ YASAKLANIYOR için yorumlar kapalı
0
Suriye parlamentosu, 1915 Ermeni olaylarını 'soykırım' olarak tanıyan karar tasarısını oybirliğiyle kabul etti.
13.02.2020
SURİYE PARLAMENTOSU ‘ERMENİ SOYKIRIMI’ TASARISINI KABUL ETTİ için yorumlar kapalı
4
ABD Başkanı Donald Trump, Kongre'de kabul edilen 738 milyar dolarlık savunma bütçe tasarısını imzaladı. Tasarıda, Türkiye'nin F-35 programından çıkarılması ve ülkeye, ABD'nin Hasımlarıyla Yaptırım Yoluyla Mücadele (CAATSA) Yasası kapsamında yaptırım uygulanması gerektiği belirtiliyor.
21.12.2019
TRUMP, TÜRKİYE’YE YAPTIRIM İÇEREN TASARIYI İMZALADI için yorumlar kapalı
1
ABD Senatosu, 1915 Ermeni olaylarını 'Soykırım' olarak tanıyan bir karar tasarısını kabul etti.
12.12.2019
ABD SENATO’SU ‘ERMENİ SOYKIRIMI’ TASARISINI KABUL ETTİ için yorumlar kapalı
3
ABD Temsilciler Meclisi, Başkan Donald Trump'ın Suriye'nin kuzeyinden asker çekme kararına karşı çıkan tasarıyı onayladı.
16.10.2019
SURİYE İLE İLGİLİ KRİTİK TASARI ONAYLANDI için yorumlar kapalı
1
Bedelli askerlik Türkiye gündeminin ilk sıralarından düşmüyor. Bedelli askerlik tasarısını içeren torba yasa TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi ve yasa haline geldi. Ana hatları belli olan bedelli askerlik konusunda cevap bekleyen birçok soru bulunuyor. İşte bedelli askerliğin cevapsız soruları...
27.07.2018
BEDELLİ ASKERLİK TASARISI GEÇTİ! için yorumlar kapalı
2
Yurt dışından getirilen varlığa ilişkin vergi düzenlemesi, vergi ve prim borçlarının yapılandırılması, emeklilere bayram ikramiyesi ödenmesi, imar barışı, yaşlılık aylığının 500 liraya çıkarılması gibi düzenlemeleri de içeren kanun tasarısı yasalaştı.
11.05.2018
Milyonları ilgilendiren tasarı kabul edildi için yorumlar kapalı
1
Vergi ve prim borçları, emeklilere ikramiye, imar barışı, yaşlılık aylığının artırılması, Bağ-Kur desteği, üniversitelerden kaydı silinenlerin okullarına dönme imkanı gibi düzenlemeleri içeren kanun tasarısı TBMM'ye sunuldu.
30.04.2018
Milyonları ilgilendiren tasarı TBMM’de için yorumlar kapalı
1
Eskişehir Kadınları Platformu üyeleri, Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi'nde bulunan Odunpazarı İlçe Müftülüğü önünde basın açıklaması yaptı.
03.08.2017
Kadınlar, ‘müftülere nikah yetkisi’ni protesto etti: Tasarı, çocuk istismarına teşvik için yorumlar kapalı
2