son dakika haberleri

Merkez Bankası 8.25 olan politika faizini 2 puan artırarak 10.25'e yükseltti.
24.09.2020
TCMB’DEN FAİZ KARARI için yorumlar kapalı
2
SON DAKİKA HABERİ: Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Afrin Harekatı'nda etkisiz hale getirilen terörist sayısının 947'ye çıktığı açıklaması geldi.
05.02.2018
Son dakika haberi… Afrin Harekatı’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 947 oldu için yorumlar kapalı
1
SON DAKİKA HABERİ: Hollanda, yaklaşık bir yıldır Türkiye'ye girişine izin verilmeyen Ankara Büyükelçisi Kees van Rij'i resmen geri çektiğini açıkladı.
05.02.2018
Son dakika haberi… Hollanda Türkiye’deki büyükelçisini resmen geri çekti için yorumlar kapalı
0
Genel grevin ikinci gününde kıyasıya çatışmalara sahne olan başkent Caracas'ta, üç muhalif gösterici hayatını kaybetti. Venezuela genelinde çok sayıda sokak barikatlarla kapatılmış durumda.
30.07.2017
SON DAKİKA… VENEZUELA’DA YİNE KAN AKTI! için yorumlar kapalı
1
İstanbul polisince Sakarya Hendek’de bir çiftlikte ele geçirilen rekor uyuşturucunun ormancı kılığına giren polisin 10 günlük takibiyle ele geçirildiği öğrenildi.
30.07.2017
Ormancı kılığına girip 10 gün boyunca takip ettiler! Şoke eden manzara için yorumlar kapalı
4
Suriye resmi medyası, Şam'daki Doğu Guta'da yürürlüğe giren çatışmasızlık anlaşmasıyla öğle saat 12.00'dan itibaren silahların sustuğunu duyurdu.Şam'ın doğusunda silahlar sussa da, Lübnan-Suriye sınırındaki Arsal'da Şam rejimi destekli Hizbullah'ın başlattığı saldırıda şiddetli çatışmalar var. Patlama ve uçak seslerinin geldiği bölgeden fırlatılan füzelerin fotoğraflarını rejime yakın medya paylaştı.
22.07.2017
EL NUSRA MEVZİLERİNE FÜZE YAĞMURU için yorumlar kapalı
11
Interpol verilerine göre, elindeki en büyük kent Musul'u kaybeden ve fiili başkenti Rakka'da kuşatılan katil sürüsü, militanlarına Avrupa'da intihar saldırısı için eğitim verdi.
22.07.2017
SALDIRI HAZIRLIĞINDA 173 IŞİD CANLI BOMBASI VAR ! için yorumlar kapalı
0
Rejime ait jetler, kuşatma altındaki kentin doğusundaki IŞİD mevzilerini hedef aldı. Bölgede son olarak Haziran'da gerçekleşen bir hava operasyonu sırasında ABD uçakları bir Suriye savaş uçağını düşürmüştü.
22.07.2017
Suriye uçaklarından ‘Rakka yakınlarında bombardıman’ için yorumlar kapalı
2
Taksim Gümüşsuyu'nda bulunan Alman Konsolosluğu binansı dışındaki şüpheli paket nedeniyle olay yerine polis geldi ve bina çevresinde önlem aldı.
07.07.2017
Alman Konsolosluğu önünde şüpheli paket için yorumlar kapalı
3
Washington'ın IŞİD'le mücadele özel temsilcisi Brett McGurk, Ankara'da yaptığı açıklamada,
04.07.2017
Son dakika… Ankara’da McGurk’le IŞİD zirvesi! İlk açıklama Twitter’dan… için yorumlar kapalı
3
İngiltere'deki Manchester Arena'da saldırgan bombayı tek başına patlattı, polis teröristin yanında düzenek taşıdığını açıkladı. İnfilak eden bomba, kalabalığı konserin sonunda kapılara yönelirken yakaladı. Ölü sayısının 22'ye çıktığı az önce resmen açıklandı, hastaneye taşınan 59 yaralı var.Reuters'a konuşan iki ABD'li yetkili, patlamaların canlı bomba saldırısı olduğunu resmi açıklamadan saatler önce duyurdu....
23.05.2017
Son dakika… İngiltere’de ölü sayısı artıyor! ABD canlı bombayı saatler önce duyurdu için yorumlar kapalı
2
Endonezya’nın şeriat kurallarıyla yönetilen Açe bölgesinde eşcinsel ilişkiye giren 2 erkek kırbaçla cezalandırıldı.Eşcinselliğin yasak olduğu eyalette ahlak polisi geçtiğimiz hafta çiftin evine baskın yaparak, iki erkeği yataktayken gözaltına almıştı.İki eşcinsel erkekle birlikte kocası olmayan bir erkekle vakit geçirdiği belirlenen bir kadına da kırbaç cezası uygulandı.
23.05.2017
Yatakta yakalandılar! Kırbaçlandılar… için yorumlar kapalı
6