Şişli

Şişli’de, bankaya müşteri gibi giren iki kişi, banko arkasına bırakılmış, içinde yaklaşık 2.5 milyon lira değerinde döviz ve Türk lirası bulunduğu iddia edilen çuvalı çalarak kaçtı. Banka çalışanları hırsızlığı 1.5 saat sonra fark ederken, çuvalı alan şüphelinin yerde sürünüp alt boşluktan bankoların olduğu bölüme geçtiği anlaşıldı.
27.10.2022
Şişli’de Bankada 2.5 Milyon Liralık Hırsızlık! için yorumlar kapalı
23
27.05.2022
İstanbul’da Bir Evde Bulunan 3 Ceset Hakkında Detaylar: Silah Sesleri Gelmeden Önce Kadının İmdat Çağrısı Duyulmuş için yorumlar kapalı
26
İstanbul Şişli’de binaların kapılarına şeriat çağrısı ve propagandası yapan bir bildiri dağıtıldı. Bildiride Atatürk ilkeleri, Cumhuriyet ve laiklik karşıtı ifadeler kullanıldı. Söz konusu bildiride IŞİD’in görüşlerine benzer radikal ifadelerin yer alması da dikkat çekti.
17.04.2022
İstanbul’da Binaların Kapılarına ‘Şeriat Bildirisi’ Asıldı: Laikliği Hedef Aldılar için yorumlar kapalı
7
İstanbul, Şişli'deki bakkal Nuray Çakmak, ekonomik buhranda olan mahalle halkının son durumunu anlattı. Çakmak, bakkalında sıvı yağı plastik bardakla, şekeri ise taneyle sattığı söyledi.
21.02.2021
Sonunda Bunu da Gördük! Mahalle Bakkallarında Sıvı Yağ Bardakla, Bebek Bezi Tane İle Satılıyor için yorumlar kapalı
10
İstanbul'un Şişli ilçesindeki bir otele baskın yapan polis ekipleri 1 kilo uyuşturucu madde, 2 bin 56 adet uyuşturucu hap ile desteler halinde sahte döviz ele geçirdi, 3 kişi gözaltına alındı.
10.12.2020
İSTANBUL’DA OTELE OPERASYON: UYUŞTURUCU VE SAHTE DÖVİZ ELE GEÇİRİLDİ için yorumlar kapalı
1
İstanbul Şişli'de arkadaşıyla yürürken arkasından yaklaşan kimliği belirsiz bir kişi tarafından öldürülen Mesut Mevlevi’nin, İran İstihbarat Servisi’nin eski üyesi olduğu iddia edildi.
25.11.2019
ŞOK İDDİA: ŞİŞLİ’DE CİNAYETTE ÖLDÜRÜLEN MESUT MEVLEVİ, İRAN AJANI MI? için yorumlar kapalı
11
Başkan Ekrem İmamoğlu ile birlikte İstanbul Belediyesinde bir ilk yaşandı. İBB 1984 yılından bu yana en üst düzey kadın yöneticiyle bugün tanıştı. Başkanı İmamoğlu, Yeşim Meltem Şişli'yi İBB Genel sekreter yardımcılığına atadı.
17.07.2019
İBB BAŞKANI İMAMOĞLU’NDAN 35 YIL SONRA BİR İLK! için yorumlar kapalı
0
160 öğretmenin sandık kurulu görevleri iptal edilirken, müftülerin sandık görevlisi olduğu ortaya çıktı. CHP’nin YSK Temsilcisi Yakupoğlu, ilçe seçim kurullarının baskı altında bu kararları aldığını söyledi.
16.06.2019
ÖĞRETMENLERİN GÖREVLERİ İPTAL EDİLDİ, SANDIKLAR AKP’NİN ATADIĞI MÜFTÜLERE EMANET için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜRGEV Şişli - Mihri Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'na ziyarette bulundu.
21.04.2019
ERDOĞAN TÜRGEV YURDUNU ZİYARET ETTİ için yorumlar kapalı
2
İstanbul Şişli'de bir parkta uyuşturucu madde verilerek tecavüz edildiği iddia edilen evsiz kadının kıyafetleri yakıldı. Olay yerine ihbar üzerine gelen 112 sağlık ekipleri kadını hastaneye kaldırırken, polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.
20.01.2019
PARKTA TECAVÜZ DEHŞETİ! için yorumlar kapalı
0
Abdulkadir Selvi, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford'u kabulünde ilginç bir diyalog yaşandığını öne sürdü.
03.12.2018
YAŞANAN İLGİNÇ DİYALOG! için yorumlar kapalı
1
Şişli Kuştepe'de 17 katlı iş merkezinin 5. katında yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edilirken itfaiye yangına müdahale ediyor. Öte yandan içeride mahsur kalanların olduğu belirtildi. Çıkan yangın sorası çalışanlar ve çevredekiler büyük panik yaşadı.
30.11.2018
İŞ MERKEZİNDE YANGIN! için yorumlar kapalı
0