sığınak

İçişleri Bakanlığı, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi kırsalında devam eden Eren Abluka-2 operasyonu kapsamında terör örgütü PKK'nın kullandığı sığınakta 12 kilogram metamfetamin ele geçirildiğini bildirdi.
01.05.2022
Terör Örgütü PKK’nın Kullandığı Sığınakta 12 Kilogram Metamfetamin Ele Geçirildiği için yorumlar kapalı
20
Rusya'nın önde gelen komplo teorisyenlerinden olan siyaset bilimci Valery Solovey, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ailesinin nükleer savaş ihtimaline karşı Sibirya'da bir sığınakta kaldığını açıkladı.
01.03.2022
Rus Profesör Açıkladı: Putin ve Ailesi Nükleer Savaş İhtimaline Karşı Gizli Sığınaklara Saklandı için yorumlar kapalı
1
Kırklareli’nde "Radyoaktif serpinti tehlikesi bulunmaktadır. Derhal sığınağa girin. Tehlike geçti haberi alıncaya kadar sığınaktan çıkmayın" mesajı vatandaşlar arasında paniğe yol açtı.
26.11.2021
Kırklareli’nde Paniğe Yol Açan SMS! ”Sığınaklara Girin ve Çıkmayın” için yorumlar kapalı
5
Haydarpaşa Garı kazılarında peronlar kaldırıldı. Peronların kaldırılmasıyla birlikte, Helenistik döneme ait bir mezar, 2'nci Dünya Savaşı zamanında kurulan bir sığınak bulundu. Şu ana kadar 20 bin sikke çıkartıldı.
13.10.2021
Haydarpaşa Garı’ndaki Kazılarda Askeri Sığınak Bulundu için yorumlar kapalı
8
Van'ın Başkale ilçesinde jandarma ekipleri tarafından terör örgütü PKK'ya ait sığınak, barınak ve mühimmat ele geçirildi.
19.07.2021
Van’da PKK’ya ait Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi için yorumlar kapalı
6
Hakkari'de terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda patlayıcı madde yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.
04.06.2021
Hakkari’de PKK’ye ait Sığınak ve Patlayıcı Madde Bulundu için yorumlar kapalı
0
Osmaniye'de jandarmanın düzenlediği operasyonda PKK'lı teröristlerin kullandığı tespit edilen sığınakta silah, mühimmat ve örgütsel doküman ele geçirildi.
13.02.2021
Osmaniye’de Teröristlere Ait Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi için yorumlar kapalı
3
Van İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, Edremit ilçesi kırsalında PKK/KCK terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik gerçekleştirdiği operasyonda, terör örgütünün kullandığı sığınak, barınak ve depolar ele geçirildi.
27.12.2020
VAN’DA TERÖR ÖRGÜTÜ PKK’YA AİT MÜHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ için yorumlar kapalı
8
Bitlis'in Hizan ilçesinde terör örgütü PKK'nın kullandığı sığınakta çok sayıda kıyafet, gıda ve yaşam malzemesi bulundu.
24.11.2020
BİTLİS’TE TERÖR ÖRGÜTÜ PKK’YA AİT SIĞINAK’TA YAŞAM MALZEMESİ ELE GEÇİRİLDİ için yorumlar kapalı
0
Bingöl'de emniyet ekiplerinin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonunda teröristlerin kullandığı tespit edilen 4 odalı sığınakta patlayıcı ele geçirildi.
24.10.2020
BİNGÖL’DE PKK’LI TERÖRİSTLERİN KULLANDIĞI SIĞINAKTA PATLAYICI ELE GEÇİRİLDİ için yorumlar kapalı
4
ABD’de George Floyd'un polis şiddetiyle öldürülmesine yönelik tepkiler sürerken, Beyaz Saray’a da sıçrayan protestolardan korunması için Başkan Donald Trump’ın sığınağa götürüldüğü öne sürüldü.
01.06.2020
FLAŞ İDDİA: ‘PROTESTOLAR SIRASINDA TRUMP SIĞINAĞA GÖTÜRÜLDÜ’ için yorumlar kapalı
0
MSB: Pençe-2 Harekatı’nda tespit edilen 5 odalı mağara ve 12 farklı sığınakta; bir Milan tanksavar füzesi, bir drone, çok sayıda mühimmat, El Yapımı Patlayıcı düzenekleri, el bombaları ile bir kamyonet tespit edilerek imha edildi.
17.07.2019
PENÇE HAREKATI’NDA TERÖR ÖRGÜTÜNE AĞIR DARBE için yorumlar kapalı
0