Selçuk Üniversitesi

YÖK’ün uyarılarına karşın “adrese teslim kadro” uygulaması sürüyor. Selçuk Üniversitesi, “Odyometri Ana Bilim Dalı”na almak istediği öğretim görevlisi için lisans eğitimini “Sınıf Öğretmenliği” bölümünde tamamlamış olma şartı getirdi.
14.07.2023
Selçuk Üniversitesi’nde Adrese Teslim Kadro için yorumlar kapalı
83
Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Hüseyin Gökalp'in, Atatürk'ün tüm yurtta anıldığı günde yaptığı paylaşım büyük tepki topladı.
10.11.2021
Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesinden Atatürk’e Hakaret! için yorumlar kapalı
6
Konya Selçuk Üniversitesi çamlığında öğrencilerin diktiği 30 yıllık çamlar katlediliyor.
11.07.2019
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ’NDE AĞAÇ KATLİAMI! için yorumlar kapalı
2
Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler 2'nci sınıf öğrencisi Furkan Kocaman (21), Erasmus Değişim Programı kapsamında gittiği Polonya’da bir alışveriş merkezinde uğradığı bıçaklı saldırıda yaşamını yitirdi. Gözaltına alınan saldırganın bir Türk olduğu öğrenilirken, Furkan Kocaman'ın ailesi, oğullarının cenazesinin gelmesini bekliyor.
11.03.2019
TÜRK ÖĞRENCİ POLONYA’DA ÖLDÜRÜLDÜ için yorumlar kapalı
3
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) okul öncesi eğitimi zorunlu hale getirme planı yaparken üniversiteler, imamlar ve özel kreşlerde görevli personeller için sertifika programları başlattı.
30.01.2019
KURAN ÖĞRETİCİLİĞİNE SERTİFİKA UYGULAMASI BAŞLADI için yorumlar kapalı
0
Ülkü Ocakları üyesi bir grup öğrenci, üniversitenin kültür merkezinde 3 Ocak’ta düzenledikleri Ali Kınık konseri öncesi Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Mustafa Taha Çini ve başkan yardımcısı Yusuf Kasım Akta’ya iki av tüfeği hediye etti.
15.01.2018
Selçuk Üniversitesi’nde Ülkü Ocakları yöneticilerine tüfek hediye edildi için yorumlar kapalı
1