Selçuk Özdağ

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a saldırdığı kamera görüntülerine yansıyan isimlerden Gülahmet Türk, Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanlığı’na getirildi...
12.06.2021
Selçuk Özdağ’a Saldırıda Yargılanan İsme Ülkü Ocakları Ödülü! için yorumlar kapalı
0
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili dün gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü daha tutuklandı.
28.01.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ’a Saldırıda 3 Kişi Daha Tutuklandı için yorumlar kapalı
1
Gelecek Partisi Genel başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırıya ilişkin 4 kişi daha gözaltına alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden gözaltılarla ilgili açıklama geldi.
27.01.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ Saldırısına İlişkin Flaş Gelişme için yorumlar kapalı
0
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın evinin önünde saldırıya uğradığını bildirdi.
15.01.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a Saldırı için yorumlar kapalı
0
Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulacak yeni siyasi parti için Cuma günü İçişleri Bakanlığı’na başvuru yapılacak. Partinin adının “Bir Parti” ya da “Bizim Parti” olması üzerinde duruldu. Ancak yeni öneriler de geldi. Perşembe günü kesin karar verilecek.
10.12.2019
DAVUTOĞLU’NUN PARTİSİ NE ZAMAN KURULUYOR? İŞTE CEVABI için yorumlar kapalı
1
Eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni parti kurma çalışmalarıyla ilgili olarak kullandığı "Bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler" ifadesini değerlendirdi. Özdağ, "AK Parti dini bir kurum değildir ki oradan ayrılan hain olsun" dedi.
30.07.2019
ESKİ AKP’Lİ ÖZDAĞ’DAN ‘AK PARTİ’ ÇIKIŞI! ‘DİNİ BİR KURUM DEĞİLDİR Kİ ORADAN AYRILAN HAİN OLSUN’ için yorumlar kapalı
3
TBMM Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanvekili ve eski AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “FETÖ önemli gördüğü her kurumda olmaya, ele geçiremediği kurumu ise manipüle etmeye çalışmış. Kritik yerlere adamlarını yerleştirmişler. 2011’de AKP’ye 50 kişilik liste verdiler. Erdoğan sadece 3 kişiyi listeye aldı" iddiasını ileri sürdü.
17.07.2019
ESKİ AKP MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ’DAN ÇARPICI İDDİA! ’50 KİŞİLİK LİSTEDEN ERDOĞAN SADECE 3 KİŞİYİ ALDI’ için yorumlar kapalı
1
T24'ün aktardığına göre, Dilmen'in Deniz Gezmiş ile Erdoğan'ı kıyaslamasının kabul edilemez bir hata olduğunu öne süren Özdağ'ın Manisa'da bir toplantıda yaptığı açıklaması özetle şöyle: "Deniz Gezmiş bir teröristti ve bir banka soymuşlardı, çeşitli yerleri bombalamışlardı.
17.12.2017
AK Partili Özdağ: Deniz Gezmiş bir teröristti için yorumlar kapalı
1
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ partisinin dokunulmazlıklar, TEOG ve İmam hatiplerle ilgili politikalarıyla ilgili eleştirilerde bulundu.
01.10.2017
AK Partili Özdağ: Parti içindeki kraldan fazla kralcılar muhaliflere malzeme veriyor için yorumlar kapalı
2
FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına katılan Özdağ, gündeme dair açıklamalarda bulundu.
27.09.2017
AK Partili Özdağ: Mustafa Kemal’in ömrü yetseydi Musul’u ve Kerkük’ü de alacaktı için yorumlar kapalı
6
Manisa'nın Köprübaşı İlçesi'nde dün işyeri  açılışında konuşan Selçuk Özdağ, AKP eski yöneticisi Ayhan Oğan'ın "Yeni bir devlet kuruyoruz" sözlerini 'maksadını aşan bir ifade' olarak değerlendirdi.
07.08.2017
‘Yeni devlet’ ifadelerini değerlendiren AK Partili vekil: Erdoğan, son mohikandır için yorumlar kapalı
12