seks

İspanya, Kraliyet ailesindeki seks skandalı ile çalkalanıyor. Yasak ilişki ülkeyi karıştırdı. Kralın iki kız kardeşinden daha küçük olan 56 yaşındaki İnfanta Cristina ile evli olan Iñaki Urdangarín'in eşini aldattığı ortaya çıktı.
22.01.2022
İspanya Kraliyet Ailesinde Seks Skandalı: Kral 6’ıncı Felipe’nin Eniştesi, Yolsuzluktan Ceza Aldı Yine Rahat Durmadı için yorumlar kapalı
34
İrlanda Ryanair hava yollarına ait uçakta bulunan iki yolcu, cinsel ilişkiye girdi. Uçakta bulunan başka bir yolcu, o anları cep telefonu ile kayda alıp Twitter'da paylaştı.
17.09.2021
İrlanda Hava Yollarına ait Uçakta Bulunan İki Yolcu, Yolculuk Sırasında Cinsel İlişkiye Girdi için yorumlar kapalı
57
Menage Life şirketinin kurucusu Pearl Derriere tarihteki en büyük seks partisini düzenlemek için yeni bir girişimde bulunacak.
23.11.2018
DÜNYANIN EN BÜYÜK SEKS PARTİSİ DÜZENLENECEK! için yorumlar kapalı
55
Avustralya'nın başkenti Sydney'de yaşanan olayda öğretmen, çalıştığı okulda tanıştığı öğrencisiyle defalarca ilişkiye girip öğrencisini cinsel içerikli mesajlar gönderdi.
02.12.2017
Öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmenin ifadesi tepki çekti için yorumlar kapalı
3
İngiltere merkezli ITV televizyonunda yayınlanan 'Biri Bizi Gözetliyor' tarzı evlilik programında kadınların ekranda daha fazla görünmek için seks baskısına maruz tutulduğu öne sürüldü.
04.07.2017
Son dakika… Aşk Adası’nda seks baskısı! Her yerde kondomlar var için yorumlar kapalı
16
Endonezya’nın şeriat kurallarıyla yönetilen Açe bölgesinde eşcinsel ilişkiye giren 2 erkek kırbaçla cezalandırıldı.Eşcinselliğin yasak olduğu eyalette ahlak polisi geçtiğimiz hafta çiftin evine baskın yaparak, iki erkeği yataktayken gözaltına almıştı.İki eşcinsel erkekle birlikte kocası olmayan bir erkekle vakit geçirdiği belirlenen bir kadına da kırbaç cezası uygulandı.
23.05.2017
Yatakta yakalandılar! Kırbaçlandılar… için yorumlar kapalı
4