ramazan

Dr. Ramazan Kurtoğlu, katıldığı bir YouTube programında "Tıpkı Osmanlı'yı devşirme ve dönme yapı ile saf dışı edenler, bugün Anadolu'yu Türksüzleştirme operasyonuyla Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkmak istiyorlar" dedi.
17.06.2022
Kurtoğlu: “Anadolu’yu Türksüzleştirme Operasyonuyla Türkiye Cumhuriyeti Devletini Yıkmak İstiyorlar” için yorumlar kapalı
114
Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu'nun 1 Ocak 2020'de HaberTürk canlı yayınında söylediği sözler yeniden gündem oldu. Kurtoğlu, "Suriyeli meselesi Türkiye Cumhuriyeti devletinin beka ve milli güvenlik meselesidir. Bu projenin adı ne biliyor musunuz? Anadolu’yu Türksüzleştirme projesi" demişti.
06.04.2022
Kurtoğlu’nun Sözleri Yeniden Gündem Oldu: “Bunun Adı Anadolu’yu Türksüzleştirme Projesi” için yorumlar kapalı
125
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine ‘ramazan ayı tedbirleri’ konulu genelge gönderdi. Genelgede, ramazan ayında, öteden beri uygulanması nedeniyle geleneksel hale gelen bazı davranış, etkinlik ve uygulamaların toplumsal hareketliliği artırdığından salgınla mücadele ve toplum sağlığı açısından risk oluşturacağı belirtildi. Bu çerçevede, 12 Nisan 2021’de kılınacak ilk teravihle beraber başlayacak ramazan ayında...
12.04.2021
İçişleri Bakanlığı’ndan Ramazan Genelgesi için yorumlar kapalı
1
Ramazan hazırlıklarına başlayan marketlerde erzak kolileri raflardaki yerini alırken, hediye çekleri de hazırlandı. Ramazan erzak kolilerinde geçen yıla göre yaklaşık yüzde 35'lik bir zam var.
31.03.2021
Ramazan Kolisine Zam Yağmuru için yorumlar kapalı
1
Çöplerden atık kağıt toplayan yüksek lisans mezunu fizik öğretmeni Ramazan Gezer, 24 Kasım'ı buruk geçirecek. Gezer “24 Kasım’da birilerinin de Öğretmenler Günü’mü kutlamasını isterdim ancak ben resmi olarak öğretmen olmadığım, bir kağıtçı olduğum için kedimi buruk hissediyorum” diyor.
23.11.2020
YÜKSEK LİSANS MEZUNU ÖĞRETMEN ÇÖPTEN KAĞIT TOPLUYOR için yorumlar kapalı
47
İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ramazanda alınacak tedbirlerle ilgili genelge gönderildi. Genelgeye göre; iftar, sahur gibi her türlü etkinliğe ve iftar çadırlarına müsaade edilmeyecek.
22.04.2020
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN ‘RAMAZAN TEDBİRLERİ’ GENELGESİ için yorumlar kapalı
3
Milli Savunma Bakanı Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri'ne, komuta yapısına, generallerine, subaylarına, astsubaylarına dil uzatmak kimsenin haddi değil. Bu şekilde konuşanlar yargı önünde bunun hesabını verecekler" dedi.
04.06.2019
BAKAN AKAR’DAN TEPKİ! için yorumlar kapalı
0
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, "Bittiği zaman, gitmeyi bilmek lazım. Gitmeyi bilmeyenler, sanki kendi mülkü gibi davrananlar, aslında inancımıza dair bence eksiği olan insanlar" dedi.
02.06.2019
İMAMOĞLU SOKAK İFTARINA KATILDI için yorumlar kapalı
1
Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Arap Birliği ve Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) olağanüstü zirvesine ilişkin, "Savaşı değil barışı konuşmamız gereken bir mübarek aydayız ama maalesef ramazan günü Mekke'de savaş konuşuyoruz" dedi.
02.06.2019
‘MAALESEF RAMAZAN GÜNÜ MEKKE’DE SAVAŞ KONUŞUYORUZ’ için yorumlar kapalı
4
Suudi Arabistan'ın ‘terörizmle’ suçladığı tutuklu üç din adamını ramazan ayından sonra idam etmeye hazırlandığı iddia edildi.
23.05.2019
ÜÇ DİN ADAMI RAMAZANDAN SONRA İDAM EDİLECEK İDDİASI için yorumlar kapalı
3
Muğla'nın Bodrum ilçesinde Ramazan Bayramı öncesi hazırlıklar tamamlandı. 9 günlük bayram tatilinde yaklaşık 1 milyon turist beklenen ilçede oteller ve turistik tesislerde doluluk oranı şu andaki rezervasyonlara göre yüzde 90'a ulaştı. Turizmciler ise vatandaşları uyararak 'erken rezervasyon yaptırın yoksa sokakta kalırsınız' çağrısında bulundu.
21.05.2019
TURİZMCİLERDEN ‘REZERVASYON’ UYARISI için yorumlar kapalı
0
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ramazanda hem market hem de üreticide en yüksek fiyat artış oranının limonda görüldüğünü, fiyatı en fazla düşen ürünün üreticide domates, markette kuru soğan olduğunu açıkladı.
20.05.2019
TZOB GENEL BAŞKANI’NDAN ‘FİYAT’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
2