myk

AKP büyük kongresinde Genel Başkan Erdoğan, 75 kişilik MKYK’da 50 ismi çizdi. Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, listeye giremedi. Medyatik isimler Şamil Tayyar, Metin Külünk, Mücahit Birinci de listeye alınmadı
07.10.2023
AKP Yeni MKYK Listesi Açıklandı: AKP’nin Ağır Topları Liste Dışında Kaldı için yorumlar kapalı
59
Yeniden Parti Sözcüsü seçilen Ömer Çelik, AKP'de yeni MYK'yı açıkladı. Bu kapsamda Binali Yıldırım ve Numan Kurtulmuş olmak üzere MYK'da 2 genel başkanvekili yer aldı. Çelik, 'kabine revizyonu olacak mı' sorusuna da yanıt verdi.
24.03.2021
AKP’nin Yeni MYK’sı Açıklandı için yorumlar kapalı
9
AKP MYK toplantısının ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulunuyor.
02.09.2019
AKP’Lİ ÖMER ÇELİK, ATATÜRK’Ü ANMAYAN DİYANET’İ SAVUNDU için yorumlar kapalı
0
CHP'li Faik Öztrak MYK sonrası basın toplantısı gerçekleştirdi. Öztrak erken seçimle ilgili soruya "Erken seçim konusunda yaklaşımımız son derece açık. Biz bir erken seçim peşinde değiliz. Ama öyle görüyoruz ki iktidar bir telaş içinde"diyerek cevap verdi.
05.08.2019
CHP’Lİ ÖZTRAK’TAN ‘ERKEN SEÇİM’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
3
Yerel seçimde alınan yenilginin ardından değişikliklerin beklendiği AKP'de kabine ve MYK’da kısmi değişim olabileceği konuşuluyor. Değişikliğin kısa bir tatile çıkan Erdoğan'ın Ankara'ya dönmesinden sonra gerçekleşmesi bekleniyor.
19.07.2019
AKP’DE MYK VE KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ KONUŞULUYOR için yorumlar kapalı
3
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunuyor. Oğuz Kaan Salıcı’nın konuşmasından satırbaşları şöyle:
11.12.2018
MANSUR YAVAŞ’TAN AÇIKLAMA! için yorumlar kapalı
0
Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından çeşitli meslek gruplarında çalışanlar için Mesleki Yeterlilik Belgesi zorunluluğu getirildi. Söz konusu belgeyi 12 ay içinde almayan kişiler, bu meslek gruplarında çalıştırılamayacak. Tebliğ hükümlerine aykırı davranan işveren veya işveren vekillerine her bir çalışan için 500 lira idari para cezası kesilecek.
11.11.2018
MYK YETERLİLİK BELGESİ ZORUNLULUĞU GETİRDİ için yorumlar kapalı
2
AK Parti MYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu
16.10.2018
AK PARTİ MYK SONRASI ÖMER ÇELİK’TEN AÇIKLAMALAR için yorumlar kapalı
1
A takımında değişikliğe gitmeye hazırlanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK üyelerine şimdiye kadar ki çalışmalarından dolayı teşekkür etti. "Partide yeni bir dönemin başlayacağını" belirten Kılıçdaroğlu'nun yeni MYK'yı yarın ya da Cuma günü açıklaması bekleniyor.
09.08.2018
MYK’YE TEŞEKKÜR ETTİ! için yorumlar kapalı
4